Yurtdışında düğün için en gözde destinasyonlar

Yurtdışında düğün için en gözde destinasyonlar

Her anı bir tablo kadar estetik, zarafetin büyüsünün eğlencenin doruklarına ulaştığı bir gün ve gece… Peki hayalleri süsleyen bu düğün atmosferine biraz daha sıra dışılık katmaya ne dersiniz? Macera dolu, yaratıcı ve en güzel manzaraların eşlik ettiği bir düğün için yurtdışında romantizmle özdeşleşen bir şehir seçin ve masal başlasın. Tekdüzelikten sıyrılmak, misafirlerini unutulmaz bir düğünle ağırlamak ya da dünyanın en ünlü şehirlerinden birinde baş başa romantik bir törenle evlenmek isteyen çiftlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Romantik seramonilerden en çılgın şehir partilerine, egzotik adalardan komşu kıyılara kadar, hayalinizdeki düğüne renk katacak şehirler sizi bekliyor. İçinizdeki ses, rüyalarınızın düğünü için size de sınırların ötesini fısıldıyorsa işte farklı konseptlerdeki yurtdışı düğünleri için en gözde destinasyonlar…

Sanatsever Aşıkların Yurtdışı Düğün Adresi: Roma

Yurtdışı düğünlerinin en gözde şehirlerinden biri olan Roma, sanatı sokaklarında yaşatan, romantik olduğu kadar gösterişli bir kent. Roma’da evlenmek, unutulmaz bir deneyim olduğu kadar yurtdışında nikah işlemlerini de kolayca yürütebileceğiniz bir seçenek. Düğün organizasyonuna yoğunlaşırken yasal prosedürlerle enerji kaybetmek istemeyen çiftler, en güzel fotoğraf karelerini de bu aşıklar şehrinde yakalıyor. Roma’da, Ünlü İspanyol Merdivenleri’nde en romantik pozunuzu verebilir, Pantheon Tapınağı’nın önünde sokak sanatçılarının melodileriyle dans edebilirsiniz. Düğün yemeğinde misafirlerinizi Navona Meydanı’ndaki, Roma Tatili filminin de geçtiği ünlü restoranda ağırlayabilirsiniz. Antik Roma sanatı motifleriyle süslenmiş bir mekanda samimi bir yurtdışı düğününü düşük bir bütçeyle yapmak da mümkün. Böylece balayını, İtalya’nın en ünlü kasabalarından biri olan, adını aldığı su perisi kadar güzel ve sakin Amalfi sahillerinde geçirmek için fırsat bulabilirsiniz.

Sofistike Çiftlerin Yurtdışındaki Nikah Tercihi: Las Vegas

Sürprizlerle dolu, eğlenceli ve sıra dışı bir evlilik konsepti tercih eden çiftler, evlenmek için Las Vegas’ı tercih ediyor. Yurtdışında düğün yapmak yerine sade, duygusal ve baş başa bir nikahla evlenmek, kalabalık düğün klişelerinden uzak kalmak, işin içine de biraz çılgınlık katmak için Las Vegas, ilham veren konseptleriyle de oldukça ünlü. Burada hayallerin sınırı yok. Herhangi bir dini statüsü bulunmayan, “Evlilik Şapeli” olarak adlandırılan yapılarda, evrensel bir dille, sade ama içten bir atmosferde evlenebilirsiniz. Nikahınızı Elvis ya da Marilyn Monroe kostümü giymiş bir nikah memuru kıyabilir, hatta nikah bitiminde size mini bir konser bile verebilir. Dilerseniz kendiniz için de birer kostüm seçip, Las Vegas’ın renkli sokaklarında tören sonrası yürüyüşü yapabilirsiniz. Las Vegas’ın renkli insanları, yurtdışı düğünü için gelenlere de sempatiyle yaklaşıyor ve bu yürüyüşler selamlamalarla, tebriklerle geçiyor.

Renkli Çiftler Samimi Yurtdışı Düğünleri İçin Mikonos’ta

Düğünün tadı arkadaşlarla ve akrabalarla çıkar diyen, gece hayatını, partileri ve samimiyeti seven çiftler en sıcakkanlı yurtdışı düğünleri için Mikonos’a hareket ediyor. Yurtdışı düğünü denilince ilk akla gelen en romantik Yunan Adası Santorini olsa da Mikonos aslında gizli romantiklerin tercihi. Üzerinde eğlencenin ışıltısı parlasa da Mikonos’un gizli saklı köşelerinde, gün batımında denize vuran orman yeşilinde romantizmi sonuna kadar hissedebilirsiniz. Yurtdışında evlilik organizasyonu için arkadaşların ve ailelerin şen kahkalarıyla çınlayan, samimi taverna eğlenceleriyle sabaha uzanan bir yurtdışı düğününde Mikonos’u tercih edebilirsiniz.

Egzotik Çiftler Bali’de “Evet” Diyor

Okyanus kıyısında bir kumsal düğünüyle evlenmek, yüzyıllardır Bali halkı için bir gelenek. Tanrıların Adası’nda bu seremoni, yerel halk için çiftlerin kötü enerjiden arınıp tertemiz duygularla evliliğe adım atmaları anlamına geliyor. Siz de bu geleneksel atmosferi yaşayabileceğiniz bir yurtdışı düğünü için Bali’yi tercih edebilirsiniz. Yurtdışında evlenmek için Bali’yi seçen çiftler, kendilerini bu tropik adanın kral ve kraliçesi gibi hissedecekleri romantik bir törenin içinde buluyorlar. Son dönemlerin en popüler yurtdışı düğün mekanı olan Bali’de tropik meyveli düğün pastanız, geleneksel Bali kostümü giyen nedimeleriniz ve palmiyeler eşliğinde muhteşem bir organizasyonla evlenebilirsiniz. Ayrıca düğününüzü mistik bir yurtdışı balayı turları taçlandırmak isterseniz yine doğru adrestesiniz. Plajdaki düğününüzün ardından lüks otellerde balayı keyfi yaşayabilir, Bali’nin tadını çıkarmaya baş başa romantik bir tatille devam edebilirsiniz.

Romantizmi Doruklarda Yaşayan Çiftlerin Yurtdışı Düğün Kenti: Paris

Başrolü olduğunuz düğün günü filminizin, yurtdışı evlilik sahnesi için Paris’in aşk kokulu sokaklarına güvenebilirsiniz. Eyfel Kulesi’ni arkanıza alarak çektireceğiniz düğün fotoğrafları ise gerçek bir romantizm klasiği olarak albümlerde yerini alacaktır. Her dilde, romantizmin karşılığı olan Paris’te yurtdışı düğün organizasyonu yaparken, Fransız mutfağının ünlü lezzetleriyle donatılmış bir düğün menüsü oluşturabilir, lezzetli bir klasiğe daha imza atabilirsiniz. Davetliler Paris’in panoramik manzarasında en geleneksel şaraplar eşliğinde eğlenirken, siz de romantizmin başkentinde rüya gibi bir düğünle evlenebilirsiniz. Yurtdışı düğününüz için Paris’e gelmişken, ünlü Pont des Arts köprüsüne uğramayı da ihmal etmeyin. Böylece siz de diğer romantik çiftler gibi, köprüye aşkınızın sembolü olan bir kilit asabilir, sonsuza dek mutlu yaşama dileğinizi aşk tanrılarına duyurabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2019 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account