Yeryüzündeki cennet Maldivler

Yeryüzündeki cennet Maldivler

Dünyadaki cennet Maldivler… Google görsellerde ya da internette gezerken gördüğümüz fotoğraflardaki tatili yapmak istiyorsak birazcık tuzluya geliyor, ama biz ne yaptık? Tabii ki resort otellere gitmedik! Uygun uçuşu bulmuşuz mis gibi Qatar Airways, yanına da çıtır bir otel, hostelin bi tık üstü olanından. Otel demişken havaalanı-otel-havaalanı transferi de içinde, kahvaltı dahil :)

Maldivler’in su altı yaşamı enfes

Biliyorsunuz Maldivler’de otellere ulaşım biraz pahalı. Sürat botları ile tek yön kişi başı 25 dolar. Sürat botlarını özel olarak kiralarsanız 750 dolar. 10 kişiye kadar binebilirsiniz. Sürat botlarının kalkış saatleri adadan adaya farklılık gösterebilir. Bizim gittiğimiz ada için Başkent Male’den saat 16.00’da hareket etti.  “Yok ben halkla iç içe gideyim sürat botuyla 1 saat 10 dakikada gideceğim yere 5-6 saatte giderim” derseniz o da kişi başı 5 dolar :) Haftanın 6 günü var, sadece Cuma günü çalışmıyor. Deniz uçağı derseniz o da tek yön kişi başı 300 dolar. Deniz uçağı hayalim vardı ama fiyatı görünce vazgeçtim. Çünkü uçak biletini 685 dolar gibi bir rakama almıştık, o da dolar 2,95-2,96 sularında gezinirken.

Kumsal beyaz, deniz çarşaf

Otelimizin kıyısındaki Bikini beach özel bir alan. Adamız yerel olduğu için her yerde denize bikini ile girilmiyor. Sadece bikini beach bölgesinde bikini ile denize girebiliyorsunuz. Adanın diğer taraflarında ise şort ve tişörtle istediğiniz yerde denize girebilirsiniz. Bikini beach videosu da burada :)

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2019 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account