Yeni yılı karşılamak için en keyifli 5 rota!

Yeni yılı karşılamak için en keyifli 5 rota!

Güneydoğu Asya’nın eşsiz doğası, dünyanın en iyi orkestralarından birinin gala konseri, Ortadoğu’nun leziz mutfağı, Kuzey Işıkları’nın büyüleyici manzarası… Bu yeni yılı nasıl karşılamak, tatilinizde neleri deneyimlemek istediğinize karar verdiniz mi? İşte karar vermenize yardımcı olacak en güzel tatil rotalarından beş tanesi…

Uzun bayram tatilleri bitti, artık önümüzdeki tatillere bakma zamanı… Tüm yıl boyunca birbirinden özgün programlarıyla gezginleri dünyanın dört köşesindeki kültürlerle buluşturan FEST Travel, bu yılbaşı için de keyifli programlar hazırladı. Dış hat uçuşları, konaklamalar, tüm müze, ören yeri ve ulusal park gezileri, seyahat sigortaları ve uzman FEST rehberlik hizmeti gibi çok önemli kalemlerin fiyata dahil olduğu bu programlarımızla yeni yıla unutulmaz bir başlangıç yapacaksınız.

Yılbaşında Şri Lanka

Kilometrelerce uzanan sahilleri ve her mevsim yeşil ormanlarıyla Marco Polo’ya göre dünyanın en güzel adası Şri Lanka, benzersiz Budist mağara tapınakları, antik kentleri ve uçsuz bucaksız çay bahçeleri ile yeni yılda sizleri bambaşka bir deneyime çağırıyor. YILBAŞINDA ŞRİ LANKA programı 24 Aralık-2 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek.

Vietnam-Laso-Kamboçya

Yılbaşında bir Güneydoğu Asya masalı dinlemek ister misiniz? UNESCO Dünya Mirasları, tarihî şehirler, doğal güzellikler, rengarenk pazarlar ve zengin mutfaklar… Hepsini bir arada yakalayabileceğiniz VİETNAM-LAOS-KAMBOÇYA gezisi 25 Aralık-7 Ocak tarihleri arasında!

Oeconomica: Lapland

Kar motosikletleri ile Kuzey Işıkları altında buz safarisi, haskilerin ve rengeyiklerinin çektiği kızaklarla eşsiz manzaraları içinde geziler, yılbaşı ruhunu Noel Baba’nın evi Santa Claus kasabasında yakalamak, Helsinki ve Rovaniemi’yi keşfetmek… Belgesellere yaraşır YILBAŞINDA LAPLAND/KUZEY FİNLANDİYA gezisi, 29 Aralık-2 Ocak tarihleri arasında!

Avusturya’da Yılbaşı: Silvesterkonzert

En iyi akustiğe sahip konser salonlarından Musikverein, her yılbaşı olduğu gibi bu yılbaşında da dünyanın en ünlü orkestralarından Viyana Filarmoni’nin geleneksel gala konserine ev sahipliği yapıyor. Viyana Filarmoni Orkestrası’na bu yıl İtalyan şef Riccardo Muti liderlik edecek. 29 Aralık-1 Ocak tarihleri arasındaki SILVESTERKONZERT programına, tüm müzikseverler davetli.

Medeniyetlerin Akdeniz’e açılan kapısı: Beyrut

Yılbaşı tatilinizde vizesiz bir destinasyon seçmek istiyorsanız Lübnan’ı öneriyoruz. Tüm Arap dünyasının kültür merkezi olan BEYRUT, çok kültürlülüğün, tarihin, yaşam gustosunun ve damak tadının hakkını veriyor. Ortadoğu’nun bu önemli başkenti dışında, gezinin odağında “Dünya Mirası” kentler, tarihi Neolitik çağa uzanan Biblos, Baalbek antik şehri ve tarihi yerleşim Anjar bulunuyor.

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2019 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account