Yeni yıla ‘nasıl girsek’ diyenlere işte otel önerileri!

Yeni yıla ‘nasıl girsek’ diyenlere işte otel önerileri!

Yılın sonuna yaklaştıkça, birçoğumuz ‘bu yıl nasıl da bu kadar hızla geçti’ diye düşünüyor. Kafalardan bunlar geçerken, bir yandan da akıllarla ‘yeni yıla nerede ve nasıl girsek’ soruları da gelmiyor değil. Hotels.com™ konaklama uzmanları yeni yıla sayılı günlerin kaldığı şu günlerde 2018-19 Yılbaşı kutlamalarınıza ilham verecek bazı alternatifleri sizlerle paylaştı!

Amora Hotel Jamison Sydney, Sidney, Avustralya

Unutulmaz bir yılbaşı kutlaması için, 2019’a Harbour Bridge ve Sidney Opera Binası’ndaki simgesel havai fişek gösterilerini izleyerek girmeye ne dersiniz? Bu gösteriye hazırlanmak için şehrin göbeğinde lüks bir otel olan Amora Hotel Jamison Sydney’de konaklamanızı öneririz.

Otel, muhteşem bir şehir manzarasını sunuyor. Ayrıca konuklar, gece boyu süren Yeni Yıl partilerinden sonra yorgunluklarından kurtulmak için, tam hizmet veren bir spa ve kapalı havuzun tadını da çıkarabilirler. Amora Hotel Jamison Sydney ‘de oda fiyatları gecelik odabaşı 764 TL.

Tigerlily, Edinburgh, Birleşik Krallık

Herkes hayatında bir kez İskoçlar’ın geleneksel yeni yıl festivalleri olan Hogmanay’ı yaşamalı diye düşünüyoruz. Bunun içinse, ünlü sokak partisi ve Edinburgh Kalesi’nden görülmeye değer güzellikteki havai fişek iye gösterisiyle İskoç başkentinden daha iyi bir yer olamaz…

Şehrin ‘Yeni Kent’ tarafında kalan ve lüks bir kaçış noktası olan Tigerlily otelinde kalın. Eski Kent’e ve şehrin ilgi çekici mekanlarına sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunan otelin konukları, restoran, lounge bar ve gece kulübünün keyfini de istedikleri gibi çıkarabiliyor. Tigerlily’de oda fiyatları gecelik odabaşı 1.053 TL.

Palace Downtown, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

Bu sene yılbaşı öncesinde Dubai’ye seyahat edin ve tam gece yarısında Dubai’nin merkezi ile The Palm’da gerçekleşecek muhteşem olduğu kadar unutulmaz da olan havai fişek gösterilerini deneyimleyin.

Palace Downtown’da konaklayarak ise özel balkonunuzun veya çatı terasının konforunda havai fişek gösterisine hayran kalacaksınız. Burj Khalifa’ya yakın ve Dubail Mall’un bitişiğindeki bu lokasyondan manzara gerçekten de görülmeye değer. Otelde aynı zamanda unutulmaz bir ‘Yeni Yıl’ı garantileyecek, yedi restoran ve açık havuzun yanı sıra eksiksiz hizmet sunan bir spa da bulunuyor. Palace Downtown’da oda fiyatları gecelik odabaşı 2.670 TL.

LUMA Hotel Times Square, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Yeni yıla en klasik tarzda New York’ta girmeye ve Times Square’de topun düşmesini izlemeye ne dersiniz? Şehrin kalbinde, Times Square’e 2 dakika yürüyüş mesafesinde bulunan LUMA Hotel Times Square’de konaklayarak bu özel geceyi unutulmaz zamanlarınız arasında katabilirsiniz.

Otel, konuklarına rahatlayabilecekleri geniş ve konforlu odalar sunuyor. Otelde ayrıca konukların dinlenebileceği bir restoran ve lounge bar da bulunuyor. LUMA Hotel Times Square ‘de oda fiyatları gecelik odabaşı 1.255 TL.

99 Bonham, Hong Kong

Yeni Yıl’a Victoria Harbour ve ünlü Hong Kong şehir semalarındaki muhteşem havai fişeklerle girmek sizce de iyi bir fikir olmaz mı? Bunun için size önerimiz ise lüks bir butik otel olan 99 Bonham’da konaklamanız. “Doğu’nun İncisi” olan kentin kalbinde, gezilecek noktalara sadece birkaç dakikalık yürüyüş uzaklığında bulunan 84 odalı otel, misafirlerine nefes kesici güzellikte manzaralar sunuyor. 99 Bonham’da oda fiyatları gecelik odabaşı 902 TL.

 

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2019 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account