Uçakta bebeklerden uzak oturmak mümkün mü?

Uçakta bebeklerden uzak oturmak mümkün mü?

📌Havayolu seyahatlerini çekilmez kılan detaylardan biri, uçakta sürekli ağlayan bebekler.👼

📌Hele o bebekli aile, sizin çok yakınınızda oturuyorsa durum çok daha vahim❗️

📌Yüz ifadelerinizle belli etmemeye çalışsanız da bebekli aileler uçağa adım atıp, koridorda yürümeye başladıkları an içinizden ‘Lütfen yanımda oturmasınlar!’ diye geçirdiğinizi itiraf edin.🙈

📌Tokyo merkezli Japan Airlines (JAL) sesinizi duydu.

📌Havayolu, rezervasyon sisteminin yazılımında küçük bir değişiklik yaparak; uçuş sırasında ağlama ve çığlık sesi duymak ya da koltuğuna arkadan sürekli tekme yemek istemeyen yolcular için çocuk ve bebeklerin hangi koltukta oturduğunu göstermeye başladı.

📌8 günlük bebekler ile 2 yaşını doldurmuş çocukların oturduğu koltuklar, artık check-in sisteminde görülebiliyor.

📌Bebek haritası, elbette gürültüsüz bir bölgede oturacağınızı garanti etmiyor. Çünkü yalnızca sizden önce online check-in yapmış kişilerin koltuk seçimlerini görebiliyorsunuz.

📌Bu nedenle sizden sonra çevrenizdeki koltuklara bebekli ve çocuklu yolcular gelebilir.

📌Harita ayrıca, havayolunun web sitesi aracılığıyla yapılan münferit rezervasyonlar için geçerli. Yani herhangi bir tur paketinin parçası olarak uçuşa katılan yolcuların çocuk bilgisi görünmüyor.

📌Çocuklarla seyahat eden insanlar ve çocuklardan kaçınmaya çalışan gezginler arasındaki sınırını ortadan kaldırmak için iyi bir uygulama gibi görünse de özetle yine de sürprizlerle dolu.

📌Uygulamanın ilgi görüp, diğer havayolları tarafından da tercih edilip edilmeyeceğini zaman gösterecek.

📌Bebekler dışında, keşke uçuşlarımızın koltuk konfigürasyonunda kötü kokan ya da çok aşırı parfüm sıkan insanları da görebiliyor olsaydık diye düşünmeden edemiyor insan.

📌Siz uygulamayı nasıl buldunuz ve elinizde imkan olsa check in sırasında hangi tip yolcuların oturduğu yerleri görebilmeyi isterdiniz❓

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2020 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account