Toskana’daki Cennetiniz Borgo Pignano

Toskana’daki Cennetiniz Borgo Pignano

Toskana’nın en etkileyici otellerinden biri Siena, Pisa ve Floransa’nın tam ortasında Borgo Pignano ismiyle yer alıyor. Toskana kırsalının kalbinde 750 dönümlük bir araziyle misafirlerini ağırlayan bu zarif otel, inşa edildiği Etrüks dönemine ait hemen her ayrıntıyı hala yaşatıyor.

Yüzlerce yıllık geçmişe sahip surları, biodinamik tarım ürünleri, sürdürülebilir enerjiye adanmış çalışma konsepti, ve muhteşem sözcüğünün yetersiz kaldığı doğası ile Borgo Pignano kesinlikle bir otelden fazlası.

Uzaktan bakıldığında bahçelerle çevrili bir şato izlenimi veren Borgo Pignano, Toscana Vadisi’nin en hakim manzarasına sahip olma özelliği ile de biliniyor. At binme, bisiklet turu ve trekking gibi aktivitelerin gün rutinleri arasında yer aldığı otelde televizyonun yerini piyano, bilardo, okuma bahçesi ve daha birçok huzur dolu aktivite dolduruyor.

Ayrıca Toskana’nın bu muhteşem noktasında tüketen olmakla yetinmeyip iyi bir üreten olmak isteyenler, doğanın kalbinde huzura dokunmak isteyenler ve gördüğü tüm güzellikleri el yordamıyla ölümsüzleştirmek isteyenler yılın belli dönemlerinde Borgo Pignano’da düzenlenen yoga eğitimlerine, resim kurslarına ve yemek kurslarına katılabiliyor.

http://www.borgopignano.com/en

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2020 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account