Tekne tatiline ne dersiniz? Ünlü turizmci mavi tur deneyimini anlattı…

Tekne tatiline ne dersiniz? Ünlü turizmci mavi tur deneyimini anlattı…

Intra Travel Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Karaoğlu, mavi tur deneyimini Yoldasın için anlattı. Tekne tatilinin çok pahalı olmadığının altını çizen Karaoğlu, mavi yolculuğun çok keyifli bir tatil olduğunu belirtti.

Ünlü turizmci mavi yolculuk hakkında şunları söyledi:

Denizin üstünde harika bir gün geçiriyoruz. Hafif bir rüzgar esiyor. Denizin rengi göz kamaştırıcı güzellikte. Peki siz bu güzelliği nasıl yaşayabilirsiniz, biraz da onu anlatalım. Bu tekneleri farklı boy renk ve kategori olarak kiralayabilirsiniz. Daha çok gulet tipteki teknelerden bahsediyorum. Yani kabin ve komple kiralama imkanı olan tekneler… Siz tamamen hizmet alarak  tatil yapabiliyorsunuz. Tabiatın ve denizin ortasında harika bir tatil yaşıyorsunuz. Bu seyahatleri Barbaros Yatçılık olarak  Türkiye’de sahillerimizde birçok yerden çıkarak yapıyoruz. Bu yerlerin merkezleri; Bodrum, Hisarönü, Marmaris ve Antalya…

Ekonomik konuya gelirsek, çok lüks ve olağanüstü şartlara gitmediğiniz sürece bu seyahatleri yapmak, çok pahalıya gelmiyor. Eğer birkaç arkadaş gruba dahil ederseniz, maliyetler daha da düşüyor. Bazı sezonlar çok daha uygun olabiliyor. Aynı şekilde yeme içme paketleri de var. Orta düzeyli paketleri seçebilirsiniz. Dolayısıyla fiyat açısından çok uygun bir şekilde tatil yapabilirsiniz.

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2019 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account