Sonsuzluğa bakan manzarası ile 360 Degrees Restaurant

Sonsuzluğa bakan manzarası ile 360 Degrees Restaurant

360 derecelik muhteşem deniz manzarasına karşı harika bir yemek yemeğe ne dersiniz? Phuket’e bulunan 360 Degrees Restaurant, size eşsiz bir yemek yeme deneyimi yaşatacak. Andaman Denizi’ni ayaklarınızın altında hissedeceksiniz. Phuket’teki Layan Beach’de bulunan 360 Degrees Restaurant’ta aldığınız yemeğin hiç bitmemesini isteyeceksiniz.

Huzur dolu bir yemek keyfi…

Menüsündeki egzotik kokteyller ve seçkin tapasları ile gelen her müşteriyi ilk önce manzarası ile sonrasında ise lezzetleri ile bağlıyor. Masmavi bir manzaraya karşı huzur dolu bir yemek keyfi… Phuket’teki en iyi gün batımı manzarasına sahip olan 360 Degrees Restaurant’ın hizmet verdiği saatler 17.30 – 23.00 arası. Her gün açık olan bu restorana çok fazla talep oluyor. Bu nedenle gitmeden önce kapıda kalmamak için mutlaka rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. 360 Degrees Restaurant’a çıkmadan önce aperatif bir şeyler yemek istiyorsanız Plantation Restaurant’a uğrayabilirsiniz.

Yemekten ötesi…

360 Degrees Restaurant’ta müşterilere yemekten ötesi sunuluyor. Muhteşem manzarası ya da lezzet dolu yemeklerinden söz etmiyoruz. Bunların yanında bir de happy hour spesiyalleri ve DJ’ler ile gece eğlenceleri var. Asya mutfağının ilginç yemeklerini burada deneyebilirsiniz. Layan Plajı’nda bulunuyor olsa bile girişlerde bikini ya da mayo gibi plaj kıyafetleri ile girilmesine izin verilmiyor. Restoran sadece 16 yaşından büyük çocukları bir yetişkin ile ağırlıyor.

Restaurant’ın menüsünde lezzet dolu yemekler bulunuyor. Hamburgerlerden farklı Asya yemeklerine kadar çeşitli yemekler ile farklı farklı lezzetlerin tadına burada bakabilirsiniz.

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2020 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account