Sizi çocukluğunuza götürecek bir otel: Attrap Reves 

Sizi çocukluğunuza götürecek bir otel: Attrap Reves 

Küçükken hiç sabunlu su ile baloncuk yaptınız mı? Peki, bu baloncuklardan ilham alınarak yapılmış şeffaf bir otel var dersek bize inanır mısınız? Fransa’nın Allauch bölgesinde bulunan Attrap Reves adındaki otel çok ilginç bir görünüme sahip. “Yıldızların altında uyu” sloganı ile yola çıkılmış. Otel müşterilerine küçük balon odalarında eşsiz bir konaklama ve unutulmaz anılar yaşama imkanı sunuyor.

Attrap Reves’in çocukluğunuza dönmenizi sağlayacak odaları

Ağaçların arasına küçük balon şeklindeki yapılan odaları ile farlı mı farklı bir otel. Duvarların şeffaf olması sizi endişelendirmesin. Mahremiyete önem veren bu otel duvarlarının yarısını içerisi gözükmeyecek şekilde beyaz yapmış. Banyolar da aynı şekilde etrafı kapalı bir oda içerisinde. Hava buz gibi olduğunda ise merak etmeyin odaların ısınması çok iyi bir şekilde yapılıyor. Nem yapıp dışarıyı görememekten korkmayın. Bu küçük ayrıntı da düşünülmüş.

Yıldızların altında gökyüzünü keşfetmek için bu baloncuk odalarda kalmaya siz ne diyorsunuz? Her balonun kendine ait bir özelliği bulunuyor. Farklı bir ambiyansa ve dekora sahip. Odaları Zen, Love Nature, Glamour, 1001 Gece ve Chic & Design. Bu odaların her birinde Samanyolu’nun en güzel halini görebilirsiniz. Odaların içerisinde ayrıca teleskopun yanında bir de yıldız çizelgesi veriliyor.

Ekolojik dostu otel…

Otele adım atar atmaz tüm çalışanların yoğun ilgisi ile karşılanıyorsunuz. Mükemmel bir hizmet anlayışları var. Ekolojik dostu konaklama ile kelimelerle tarif edilemeyecek bir deneyim yaşayacağınıza eminiz. Odaların hepsi tamamen geri dönüştürülebilir malzemeler ile tasarlanmış.

Odaların içerisinde temiz hava sağlayan havalandırıcılar çalışıyor. Bunların sesi hiç duyulmuyor. Böylece kendinizi ormanın içinde hissedebiliyorsunuz. Sezon bitiminde doğaya zarar vermeden bu balonları söndürürler. masöz)

Attrap Reves’te konaklama ücretleri

Otelde bir gece çift kişilik konaklama düşük sezonda 159 Euro,  yüksek sezonda 189 Euro’dur. Ayrıca bu fiyatlara gökyüzüne bakabilmeniz için teleskop ve sabah için kahvaltı da dahil. Eğer bunlara ek olarak bir de jakuziden faydalanmak istiyorsanız düşük sezon için 169 Euro ve yüksek sezon için 199 Euro’dur. Süit şeklinde tasarlanan odaları ise düşük sezonda 219 Euro ve yüksek sezonda ise 249 Euro’dur.

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2019 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account