Şili’de rüya gibi bir otel: Montana Magica Lodge

Şili’de rüya gibi bir otel: Montana Magica Lodge

Şili’de doğanın tam kalbinde konaklayabileceğiniz müthiş bir otel bulunuyor. Montana Magica Lodge adındaki bu oteli görünce hayran kalacaksınız. Montana Magica Lodge, Patagonya Ormanı’nda bulunuyor. Bu çevrede nehirler, göller ve yemyeşil görkemli dağlar yer alıyor. Yemyeşil bitkilerle kaplanıp doğa ile bir bütün olmuş olan otel bir dağ şeklinde tasarlanmış. Hatta otelin tepesine kurulan bir sistem ile şelale görünümü vermişler. Buradan sürekli olarak su akıyor.

Montana Magica Lodge’nin şirin odaları

Bu doğal görünüm sadece otelin dışına değil içerisine de yapılmış. Tüm odaları ahşap duvarlar ve tavandan oluşuyor. İki tip odası bulunuyor. Bunlardan bir tanesi standart odalar. Standart odaları 10 metrekare genişliğinde. İsteğe göre iki veya çift kişilik yatağı bulunuyor. Doğanın tadını çıkarabilmeniz için odalarında televizyon yer alıyor. Diğer oda tipi ise superior odaları. Bu odaları 15 metrekare genişliğine sahip. Aynı standart odalarında olduğu gibi bu odalarında da televizyon bulunmuyor.

Odaların ortak özelliği küçük şirin camlara sahip olması. Bu küçük şirin camlardan muhteşem Patagonya Ormanı’nı izleyebilirsiniz. Ahşap ağırlıklı dekorasyonu ile kendinizi doğanın içinde hissedeceksiniz. Ayrıca yastık kılıflarının üzerindeki işlemeler bile size doğayı çağrıştıracak. Bunların dışında otelin hizmetleri arasında yüzme havuzu, spa ve fitness center bulunuyor. Ayrıca tüm müşteriler ücretsiz Wi-Fi’den yararlanabiliyor. Ama merak etmeyin hizmetler bunlarla sınırlı kalmıyor.

Otelin müşterilere sağladığı hizmetler

Otel ormanın içinde yer aldığı için pek çok aktivite imkanı sağlıyor. Dağlarda yürüyüş yapmaktan nehirde raftinge kadar çeşitli olanaklar var. Ayrıca binicilik ile uğraşıyorsanız bölgede atlar da bulunuyor. Ormanlık alanın içerisinde atlara binebilirsiniz. Trekking yapmayı seviyorsanız da Pantagon Ormanı tam size göre.  Eğer bisiklete binmekten keyif alıyorsanız hazır olun. Çünkü otelin aktivite imkanları arasında dağ bisikleti de bulunuyor.

Şili, Güney Yarımküre’de bulunduğu için Eylül – Temmuz ayları kış mevsimi hakim oluyor. Pantagon Ormanı’nda kışı yaşamanızı tavsiye ederiz. Her yer bembeyaz oluyor. Kayak yapabileceğiniz bir pistte bulunuyor. Bu pist sabah 09.00’da açılıyor ve akşam 17.00’da kapanıyor. Kayak yapmayı bilmeyenler ama yinede bu beyaz güzelliğin tadını çıkarmak isteyenler varsa kar motorları ile gezintiye çıkabilirler.

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2018 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account