Selanik’teki en popüler restoranlar…

Selanik’teki en popüler restoranlar…

Yunan mutfağının lezzetli yemekleri ile Selanik’te tanışacak olanlar için çok güzel restoranlar bulunuyor. Deniz mahsullerinden, vegan menülerine kadar lezzet dolu yemekler bulabilirsiniz. Selanik’teki çoğu restoran vejetaryen dostu restoran olma özelliği taşıyor. İşte Selanik’teki popüler restoranlar…

 

Ouzou Melathron

Burada bir kez yemek yiyen, diğer sene tekrardan ziyaret ediyor. O kadar lezzetli yemekleri var ki ziyaretçilerinin kalbini ve midesini hemen fethediyor. Selanik’teki en başarılı restoranlar arasında yerini alıyor. Vegan menüleri ile de vejetaryen müşterileri için ayrıca harika lezzetler sunuyorlar. Restoranın hem içi hem de bulunduğu yer çok güzel bir atmosfere sahip. Çalışanların hepsi güler yüzlü.

Mavri Thalassa

Selanik’teki lüks restoranlar arasında olan Mavri Thalassa, muhteşem yemekleri ile müşterilerine lezzet dolu bir yemek vakti sunuyor. Deniz mahsulleri ile Yunan ve Akdeniz mutfağını en iyi şekilde sunuyor. Ayrıca yemeklerinin porsiyonu da çok büyük. Yani restorana gelip birkaç yemeğin tadına bakmak gibi bir planınız varsa bir yemekten sonra karnınızın doyabileceğiniz söylemeden geçmeyelim. Selanik’teki vejetaryen dostu restoranlar arasında bulunuyor.

Lena’s Bistro

2010 yılından beri hizmet veren Lena’s Bistro, zengin menüsü ile hizmet veriyor. Sıcakkanlı çalışanların ilgisi karşısında şaşırabilirsiniz. Size aileden biriymiş gibi çok iyi davranıyorlar. Müşteri memnuniyetine çok önem veriyorlar. Küçük ve samimi bir yer. Lezzetli yemekleri bulunuyor.

Frutti di Mare

Deniz ürünlerinden yapılan yemekleri ile ünlü bir yer… Frutti di Mare’ye giderseniz buharda haşlanmış ve yeşilliklerle birlikte servis edilen midyesini kesinlikle denemelisiniz. Vejetaryen dostu olan bu restoranda vegan seyahatseverler de yiyecek bulabilir. Restorana girer girmez masanıza özel soslu bir ekmek geliyor. Aman dikkat! Yemekten önce bu ekmekten fazla kaçırmayın. Lezzetli yemekler için midenizde boş yer bırakın.

Grada Nuevo

Akdeniz, Avrupa ve Yunan mutfağının sunulduğu menüsü ile müşterilerine hizmet veriyor. Vejetaryen dostu restoran olan Grada Nuevo’da glütensiz seçenekler de bulunuyor. Restoranın dekorasyonu da özenle yapılmış. Çok sade eşyalar ile modern bir şekilde döşenmiş. Huzurla yemeğinizi bu restoranda yiyebilirsiniz. Her şeyin taze ve lezzetli olduğu bu restoranda aynı zamanda iyi müziklerle de karşılaşacaksınız. Menüsünde salatalar, sıcak mezeler, soğuk aperatifler, tatlılar ve makarnalar ile zenginleştirilmiş.


Bu yazımızı da okuyabilirsiniz!

Yunanistan mutfağını keşfetmeye var mısınız?

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2019 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account