Sabah gözlerinizi bu manzaraya açmak ister misiniz?

Sabah gözlerinizi bu manzaraya açmak ister misiniz?

Hani bazı oteller vardır bir gün kaldınız mı ertesi gün evinize geri dönme isteğinizi silip alan. İşte İsviçre’de ki Bürgenstock Dağı’nda bulunan Hotel Villa Honegg de öyle bir otel. 1095 yılından beri hizmet veren otelin manzarası nefes kesen bir güzellikte. Her mevsim farklı bir güzelliğe açılıyor bu otel pencereleri. Kışın karla kaplı dağlar yazın yemyeşil bir görünüme kavuşuyor. Sizde sabah gözlerinizi bu manzaraya karşı açmak ister misiniz?

Hotel Villa Honegg’in muhteşem odaları

Hotel Villa Honegg, zarif ama bir o kadar da konforlu 23 odası ile müşterilerine hizmet veriyor. Yüksek standartlarda tasarlanan odaları ile muhteşem bir konaklama imkanı sunuyor. Farklı konseptlere sahip olan bu odalarının her biri insanı hayran bırakan bir manzaraya sahip.

Otelin Master Süit Göl Manzarası odasında harika bir göl manzarası sizleri bekliyor. 93 metrekare genişliğindeki bu geniş otel odasında evinizde gibi hissedeceksiniz. Ayrıca odanın içerisinde bir de şömine bulunuyor. Bir diğer odası ise Corner Süit. Bu odası 52 metrekare genişliğinde. Otelin en büyük özelliği her odasında bir oturma grubu bulunuyor olması. Böylece bütün müşteriler kendilerini kendi evlerinde hissediyor.

Dépendance odası ise süit iki kişilik yatak odası ile çocuklu aileler için harika bir konaklama imkanı sunuyor. Aslında bu odası otel ayrı küçük iki katlı bir ev. Birinci katında salon bulunuyor. Üst katında ise iki süit odası yer alıyor.

Çatıda özel bir oda!

Hotel Villa Honegg’in çatı katında çok özel bir oda bulunuyor. Doğum günü partileri, kutlamalar ve çeşitli etkinlikler için ideal bir ortama sahip. İçerisinde 5 oda bulunuyor. Odanın büyüklüğü 340 metrekare. Özel bir yemek odası ve ayrı bir tuvaleti de var. Bu odada gecelik konaklama fiyatı 12000 CHF. 1 İsveç Frankı’nın 4 TL olduğunu düşünürsek bu odanın fiyatı biraz dudak uçuklatacak türden.

Bürgenstock Dağı manzarasına karşı lezzet dolu bir yemek

Hotel Villa Honegg’in sadece odaları muhteşem dağ manzarasına bakmıyor. Otelin restoranı da bu dağ manzarası karşısında. Restoranın teras kısmında mutlaka oturmanızı öneriyoruz. Manzaraya karşı lezzet dolu yemeklerin tadına bakabilirsiniz. Restoranın gurme ve A la Carte olmak üzere iki menüsü bulunuyor. İki menüsü de zengin ve çok farklı yemekler ile süslenmiş. Restoranın A la Carte kısmı 18.00-21.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

 

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2019 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account