Prontotour’dan yurt dışı turlarında yüzde 50’ye varan indirim!

Prontotour’dan yurt dışı turlarında yüzde 50’ye varan indirim!

Her yıl belirlediği yeni rotalarla seyahat trendlerine yön veren Prontotour, belirli kategorilerde yer alan yurt dışı turlarda geçerli olmak üzere %50’ye varan indirim fırsatları sunuyor.

Prontotour, tatili erteleyenler, son dakikaya bırakanlar ya da yoğun çalışması temposuyla iznini kullanamayanlar için başlattığı erken rezervasyon imkanlarının yanı sıra misafirlerinin dalgalı döviz kurlarından etkilenmemesi adına USD ve EUR kurunu kısa süreliğine sabitledi.

Bu yıl çeşitli gerekçelerle tatili yapmayı erteleyenlere avantajlı fırsatlar sunduklarının altını çizen Prontotour CMO’su Gürkan Erol, “Lüks değil ihtiyaç olarak kabul edilen tatil yapmak, herkesin hakkı. Ve bu haklarını ertelemesinler, bütçelerine uygun hayal ettikleri tatili yaşasınlar diye bir kampanya düzenledik. Sonbahar/kış dönemi erken rezervasyon Prontotour’da %50’ye varan avantajlar sunuyor. Ayrıca 17 Ağustos 2018 tarihine kadar tüm yurtdışı kara ve gemi turu satın alımlarında USD’yi 5,49 TL’ye, EUR’yu 6,49 TL’ye sabitledik” dedi. Ayrıca vize hizmetlerinde de aynı kur geçerli.

Avrupa’nın en güzel rotaları İtalya, İspanya, İngiltere, Benelüks, Orta Avrupa, Rusya ve Balkanlar; Uzak Doğu’nun egzotik durakları Phuket, Bangkok, Bali; farklı kültürleriyle büyüleyen Lübnan, Fas, Katar; gemi turlarında vizesiz Yunan Adaları, Akdeniz, İskandinavya, Baltıklar, Arap Yarımadası ve Kanarya Adaları uygun fiyat avantajlarıyla gezginleri bekliyor.

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2019 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account