prontoMICE’a “En İyi Incentive Firması” ödülü!

prontoMICE’a “En İyi Incentive Firması” ödülü!

MICE sektörünün Oskar’ları olarak bilinen ACE of M.I.C.E Awards 2019’da “En İyi Incentive Firması” ödülü prontoMICE’ın oldu.

Turizm gelirlerinde yüzde 30’luk paya sahip olan MICE (Meeting-Incentive-Congress-Events) sektörünün önemli buluşma noktalarından biri olan ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri, İstanbul Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen törenle sahiplerini buldu. prontoMICE “En İyi Incentive Firması” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Türkiye’nin en iyi incentive acentesi seçilmenin gururunu yaşadıklarını söyleyen prontoMICE Genel Müdür Yardımcısı Gül Asdemir konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Bu yıl altıncı ödülümüzü de almayı başardık. Bu ödülde tüm ekibin katkısı var; dolayısıyla başarı hepimizin. MICE sektörünün en prestijli etkinliği ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’nde Türkiye’nin ‘En İyi İncentive Firması‘ olduğumuz teyit edildi. Bize güvenip bu noktaya taşıyan iş ortaklarımıza teşekkür ediyoruz. Bu gururla, önümüzdeki dönemde yeni başarılara imza atacağımıza inanıyoruz. Destek olan, bize güvenen ve inanan herkese çok teşekkürler!”

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2019 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account