Prag gece hayatının kuralları ve kulüpler

Prag gece hayatının kuralları ve kulüpler

Günübirlik gidilebilecek destinasyonlar arasında yer alan Prag, gündüzleri bohem gotik görüntüsüyle geceleri ise ışıklı sokaklarıyla Avrupa’nın doğusunda bir cazibe merkezi. Gece kulüpleri, barlar ve diğer yetişkin eğlence mekanları şehrin Old City denilen bölgesinde toplanmış. Biralarıyla meşhur Prag, Avrupa’da hem ucuz hem de kaliteli içki içme imkanı sunan sayılı yerlerden. Prag sokakları geceleri her ne kadar güvenli görünse de içkinin ucuz ve güzel olmasına kendinizi çok kaptırmamanızda fayda var. Geceleyin birden fazla mekanı ziyaret edebileceğiniz Old City’de, her mekan sizi memnun bırakmayabiliyor. Prag mekanlarındaki garsonlar, genel olarak çok fazla güler yüzlü değildirler. Çok düşük maaşlarla çalışan garsonlara biraz bahşiş ve saygılı davrandığınızda olayların gidişatı 180 derece olumlu yönde değişecektir. Biz de Prag gece hayatı ve kulüpleri başlığı altında gidilebilecek en iyi kulüpleri sizler için seçtik. İşte Prag’da gidebileceğiniz eğlence ve güvenin bir arada bulunduğu mekanlar şöyle:

M1 Lounge Bar & Club

yoldasin-prag-gece-hayati-m1

M1, lüks bir ortam ve kaliteli kokteyller bulacağınız bir gece kulübü. Genişletilmiş dans pisti ve oturabileceğiniz alanlar ile gece boyunca ilgiyle servis yapan elemanlara sahiptir. Dost canlısı personeli ile canınızın sıkılmayacağı kesin, ardından gelen Hip hop, R&B ve DJ performansları ile sizi uzun bir gece beklemektedir. Kıyafet olarak spor giyinmeyin, hele şapka ile asla gitmeyin. Akıllı görünün ve rahat elbiseler tercih edin.
Metro Staroměstská
m1lounge.com


MeetFactory

yoldasin-prag-gece-hayati-meetfactory

MeetFactory, Prag gençliğinin canlı müzik, tiyatro, workshoplar ve sanat galerileri için bir araya geldiği bir mekan. Daha çok modern sanatla ilgili üniversitelilerin takıldığı bir kulüp. MeetFactroy’de kendinizi Praglılar dışında diğer dünya vatandaşlarıyla da tanışıp kaynaşabileceğiniz cool bir ortamda bulursunuz.
Ke Sklárně 3213/15
meetfactory.cz/cs


Zlatý Strom

yoldasin-prag-gece-hayati-zlatystrom

Efsanevi müzik kulübü Zlatý Strom,20 yıldan fazladır gece hayatında yer alarak partinin hiçbir zaman bitmediği yer unvanına sahip. Teknolojik ambiyansı, özel salonları, non-stop mutfağı ve serin içecekleri ile her gün açıktır. Charles Köprüsü’nden iki dakika yürüyüş mesafesi uzaklığında bir mekandır.
Metro Staroměstská
zlatystrom.com


Cross Club

yoldasin-prag-gece-hayati-cross-club

Prag’ın underground efsanelerinden biri olan Cross Club, iç mekan tasarımıyla kulübe ilk kez gelenleri şaşırtabiliyor.  Odalarında ilginç müzik performansları yapılan kulüp, öğlen 14:00’dan gece 03:00’a kadar açıktır. Labirentin içinde dolanıyormuşsunuz gibi hissedeceğiniz kulüp, kendini kaybetmek isteyenler için en ideal yerlerden.
Metro Nádraží Holešovice
crossclub.cz


Double Trouble

yoldasin-prag-gece-hayati-double-trouble

Double Trouble dört kelimeyle açıklamak gerekirse karanlık, ateşli, gürültülü ve pahalı diyebiliriz. Giriş için yeraltına inmeniz gereken kulüp, dünya üzerinde cehenneme çok yakın olmakla övünmekte. Prag gece kulüpleri arasında garip bir havası olan mekan, eğlenceyi garanti ettiği için içinizi rahat tutabilirsiniz.
Metro Staroměstská
doubletrouble.cz

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2019 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account