Otomobil tutkunlarının vazgeçemeyeceği bir otel:
V8 Hotel Classic

Otomobil tutkunlarının vazgeçemeyeceği bir otel:<br> V8 Hotel Classic

Almanya’da bulunan V8 Hotel Classic, kesinlikle araba tutkunlarının kalmak isteyeceği bir otel. Araba temalı bu otelde çok eğleneceksiniz. Çok farklı bir şekilde inşa edilen bu otel Stuttgart Motorworld bölgesinin merkezinde mükemmel bir konaklama imkanı sunuyor. Otelde konaklayabileceğiniz çok sayıda farklı temada odası bulunuyor. Bunlardan en popüleri Mercedes Süiti. Gelin bu odalara daha da yakından bakalım.

V8 Hotel Classic’in araba temalı odaları

İlk olarak en lüks ve en popüler odası olan Mercedes Süiti’nden başlayalım.  Odanın içerisinde 2.10 metre uzunluğunda Mercedes’i andıran bir yatak bulunuyor. Ayrıca ücretsiz mini bar, kablosuz internet, sauna, spa için bornoz ve terlikler de odanın içerisinde yer alıyor. Odanın manzarası muhteşem bir manzaraya bakıyor. Mercedes Süiti, tam dört katlı. Üçüncü katında geniş bir uyku alanı bulunuyor. İşte meşhur yatak bu odada yer alıyor.

Otelde bulunan diğer odalar ise birbirinden farklı tema odaları. 26 tane tema odası bulunuyor. Bunlar Scheunenfund, Solitude Revival, Spark, Liqui Moly, Le Mans, Vive la France, GPO, Gulf, Off Road, Forza Italia, Petrol Heads, British Racing, Made in Germany, Surprise, Retro Flugfeld, PAN AM, Rennsport, Werkstatt, Car Wash, Vision, Tuning, Nostalgie, Tankstelle, Route 66, Autokino ve V8 Camp. Her bir odası farklı bir dekorasyona sahip. Örneğin Werkstatt (Atölye) odası aynı araba atölyesi gibi tasarlanmış.  Yatak araba gibi tasarlanmış ve arabanın altına bir manken ayağı koyup sanki araba tamir ediliyormuş gibi bir dekorasyon yapmışlar. British Racing (İngiliz Yarışı) ise Jaguar araba markasını temsil eden bir şekilde dekore edilmiş.

Otelin bir de V6 – Design Doppelzimmer adında çift kişilik bir odası bulunuyor. 26 metrekare büyüklüğündeki bu oda çiftler için ideal bir şekilde dekore edilmiş. Bu çift kişilik yataklar isteğe göre ayrılabiliyor da. Otel odalarının her birinde 2.10 metre uzunluğu konforlu yataklar bulunuyor.

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2018 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account