Malmo’yu ailenizle beraber gezmeye ne dersiniz?

Malmo’yu ailenizle beraber gezmeye ne dersiniz?

İsveç’in güneyinde bulunan Malmo (Malmö) tam ailelere göre bir yer. Şehre gelen tüm aileleri eğlenceli bir tatil bekliyor. Her yaştan çocuğa eğlenceli dakikalar yaşatabilecek güzel bir gezi yapabilirsiniz. Çocuklarla bu şehirde keyifli bir seyahat planlayabilirsiniz. Golf, deniz bisikleti, çikolata fabrikası ve daha pek çok aktivite yapabilirsiniz. İşte İsveç’in güzel şehri Malmo’da ailecek gidebileceğiniz yerler…

Mini golf ile büyük bir keyif alın!

Malmo’da ailecek golf oynayabileceğiniz bir yer bulunuyor. Bulltofta Minigolfbana adındaki bu harika yeşil alanda ailecek eğlenebilirsiniz. Dilerseniz saatlerce ailecek burada golf oynayabilirsiniz. Sahasını çocukların rahatlıkla oynayabileceği gibi düzenlemiş. Ayrıca çantanıza küçük bir örtü ve sandviç koymanızı da öneririz. Oyundan sonra minik bir piknik yapabilirsiniz.

Malmo Çikolata Fabrikası’na gidin!

Çikolatayı hangi çocuk sevmez ki? Hele bu çikolatanın yapıldığı kaynağa götüreceğinizi söylerseniz hangi çocuk hayır der? Bol keyifli ve bir o kadar da lezzetli bir gezi için Malmo Çikolata Fabrika’sına mutlaka uğramanızı öneririz. Fabrikada rehberli tur ile çıkacağınız gezide ülkede 120 yıllık çikolata geçmişi hakkında ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz.

Parkları ziyaret edin!

Malmo’de ailecek gidebileceğiniz çok sayıda park bulunuyor. Çocuklarınız ile gidebileceğiniz popüler parklar arasında Folkets Park, Kungsparken, Castle park ve Pildammsparken bulunuyor. Bu parklara giderken çantanızda mutlaka küçük bir örtü taşımalısınız. Çevrede piknik yapan çok sayıda aile görebilirsiniz. İsveç’teki parklarda piknik yapmak çok popüler. Ayrıca parklar ücretsizdir

Malmo kanallarında tekne turu yapın!

Kanal turu yapmak sadece Venedik’e özgü bir şey değil. İsveç’in Malmo şehrinde de kanal turuna çıkabilirsiniz. Malmo’nun birçok kanalı, heyecanlı bir gezi için mükemmel bir ortam oluşturuyor. Teknelerle bir tur yapmak yerine bazı yerlerde kiralayabileceğiniz deniz bisikletleri de bulunuyor. Ailecek binip eğlenceli bir tur yapabilirsiniz.

Kopenhag’a uğrayabilirsiniz!

Malmo ve Kopenhag arasında ulunan Öresund Köprüsü ile kolayca iki şehir arasında geçiş yapılabiliyor. Çok uzun bir köprü burası. Toplam 7.845 metre uzunluğuna sahip. Köprü bir erden sonra denizin altından tünel olarak devam ediyor. Bu birleşim yeri için yapay bir ada oluşturulmuş. 2000 yılında hizmete açılarak iki şehir arasında ulaşım sağlamaya başlamış.

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2019 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account