Lüks içinde fil seyri: 5 yıldızlı otel Gorah Elephant Camp

Lüks içinde fil seyri: 5 yıldızlı otel Gorah Elephant Camp

Eğer sıra dışı bir balayı oteli arıyorsanız, Güney Afrika Gorah Elephant Camp kesinlikle dikkate değer bir fikir! Gorah Elephant Camp’in taraça ve bahçe avlularında yaban hayatı atmosferinin tadını çıkarabilir, olağanüstü çeşitlilikte hayvanı, ufak gölcükten su içerken izleyebilirsiniz. Buna ek olarak, Gorah Elephant Camp misafirlerini yaratıcı ve zarif uluslararası ve Güney Afrika mutfağı ile şımartır.  Romantik yemek salonunda veya güzel havalarda sazlarla kaplı çatısıyla yıldızların aydınlattığı terasta sunduğu yaratıcı ve zarif uluslararası ve Güney Afrika mutfağı ile konuklarına ayrı bir damak mutluluğu yaşatır.

Gorah

Verandada çayınızı yudumlarken önünüzden geçen fil sürüsünü sessizce izlemenin heyecanını yaşayabilir, özel güneş güvertenizde kahvaltınızı yaparken egzotik bir kuş şarkısı dinleyebilirsiniz. Milli parkta heyecan verici bir günün ardından romantik otelin muhteşem kaya havuzunda yüzebilirsiniz.

Gorah_Lounge

Güney Afrika’nın ilk ödüllü konaklama hizmeti 5 yıldızlı otel Gorah Elephant Camp, Güney Afrika Cumhuriyeti’nin Eastern Cape eyaletinde Big 5 Addo Fil Milli Parkı’nın merkezinde yer alır. Aslen bir sömürge konağı olarak 1856’da inşa eidlen Gorah Elephant Camp lüks safari köşkünün, küçük iyi donanımlı kütüphanesi de özellikle rahat bir yer.

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2020 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account