Kuyucak Köyü’nün gül ve lavanta kokulu oteli

Kuyucak Köyü’nün gül ve lavanta kokulu oteli

Lavanta Kokulu Köy genç kadın girişimci olan Gülberg Gökdağ ile ilk butik oteline kavuşuyor. Genç bir kadın girişimci olan Gülberg Gökdağ ve ailesinin işleteceği Lavanta Villa – Lavanta Kokulu Otel 25 Nisan 2019 tarihinde açılıyor.

Lavanta Kokulu Köy olarak isim yapan Isparta’nın Kuyucak Köyü son yılların en gözde seyahat rotaları arasında. Burada yer alan Lavanta Villa Otel ise bölgenin öne çıkan butik oteli olma iddiasında. Lavanta Villa, lavanta ve gül bahçelerinin içinde doğa oteli.

Doğayla baş başa, sakin ve lavanta bahçeleri içinde bir dinlence…
İstanbul’dan uçakla yalnızca 1 saatte ulaşılabilen ve Antalya’nın yanı başında, Kuyucak Köyü’ndeki Lavanta Villa, uçsuz bucaksız lavanta ve gül bahçeleri, detayları düşünülmüş 12 villa odası, 12 garden odası ve yöresel lezzetlerin sunulduğu 150 kişilik Lavanta Villa Restaurant ile misafirlerini hafta içi ve hafta sonları butik hizmet anlayışı ile ağırlıyor.
Türkiye’nin gül bahçesi  “Güller Şehri Isparta”

Dünyanın en büyük gülyağı üreticisi Isparta’nın bahçeleri, gülhaneleri, caddeleri ve gül bahçelerinin sıralandığı vadiler mis gibi gül kokar. Tüm doğaseverler her yıl gül mevsiminde bu atmosferi yaşamak için Isparta’ya gidiyor. Isparta’nın gül bahçeleri, çiçekleri ve güzel kokuları sevenlerin mutlaka görmesi gereken sıra dışı bir olay.

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2020 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account