Bu kocaman bir Beagle değil!
Konaklayabileceğiniz şirin bir otel…

Bu kocaman bir Beagle değil! <br>Konaklayabileceğiniz şirin bir otel…

ABD’nin Idoha eyaletinde çok ilginç bir otel bulunuyor. Köpek şeklinde inşa edilen bu otel çok sayıda müşterinin gözdesi olmayı başarmış. Üstelik bir adı da bulunuyor. Otelin adı Dog Bark Park Inn olsa da her köpeğin bir adı vardır değil mi? O yüzden ahşaptan da olsa bu büyük Beagle’a da Tatlı Willy ismini vermişler.

Dog Bark Park Inn Hotel’i hafife almayın. Bu otel dünyanın en büyük Beagle’ı olma özelliği taşıyor. Otele müşteriler bir merdiven yardımı ile çıkıyorlar. Bu merdivenler ile gövdesinde bulunan bir kapıdan içeri giriyorsunuz. İçeride sizleri ahşap sanatçıları Dennis ve Frances özenle oyarak yaptığı birbirinden şirin küçük köpek bibloları karşılıyor. Gelin bu şirin otelin içine yakından bakalım…

Dog Bark Park Inn ile çok farklı bir konaklama

Bu otelde sadece bir oda bulunuyor. Oda dört kişinin rahatça konaklayabileceği şekilde tasarlanmış. Odanın içerisinde mikrodalga, küçük bir buzdolabı, klima, kahve makinesi, saç kurutma makinesi ve ücretsiz wifi bulunuyor. İki katlı olan odanın çatı katında da bir uyku bölümü bulunuyor.

Dekorasyondan bahsedecek olursak da odanın her yerinde Beagle kullanılmış. Yastık kılıflarındaki desenlerde, duvarlara asılmış ahşap dekorlarda ve hatta odada servis edilen kurabiyeler de Beagle şekilde yapılmış.

Otelde 1 Nisan – 31 Ekim tarihlerinde konaklayabilirsiniz. Çift kişilik konaklama fiyatı 132 Dolar. Tek kişilik ise 126 Dolar. Ayrıca otele gitmeden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Tek odası bulunduğu için konaklamanıza 1 ay kala iptal yapmıyorlar. Aynı zamanda da para iadesi de olmuyor. Tek odaları olduğu için kendilerine bu tip bir politika benimsemişler.

Sevdiklerinize Tatlı Willy’yi hediye alabilirsiniz

Otelde küçük ahşap hediyelik eşyaların satıldığı küçük bir dükkan bulunuyor. Bu dükkanda ahşap sanatçısı olan çift Dennis ve Frances çok güzel ahşap biblolar yapılıyorlar. Tatlı Willy’nin yanında farklı köprek türleri, geyik, ayı gibi hayvanlarında da ahşap biblolarını yapmışlar. Sevdikleriniz için bu dükkandan küçük hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz. Ahşap biblolar dışında baskılı kupalarda bulunuyor. Fiyatlar biraz cep yakıyor ama ne de olsa bunlarda el emeği var. Bibloların fiyatı 65 – 175 Dolar, bardakların fiyatı ise 32.5 Dolar civarında.

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2019 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account