Kışın vazgeçilmezi seçkin kayak merkezleri

Kışın vazgeçilmezi seçkin kayak merkezleri

Bu kış kayakseverleri harika merkezler bekliyor. Avusturya’daki Lech, Fransa’daki Courchevel kayak merkezlerinin yanı sıra, dünyanın en iyi kayak merkezlerinden biri kabul edilen Bulgaristan’ın Bansko kasabasına yapılan turlar da tatilcilerin ilgisini çekiyor. Courchevel-Fransa’dan, Lech-Avusturya’ya ve kayak seyahatinin klasikleşmiş merkezi Bansko’ya düzenlenen turlar, kış turizmi meraklıları için farklı seçenekler sunuyor.

Avusturya’nın büyülü beyazlığında lüks ve konfor bir arada

Sömestir kayak tatili önerileri arasında yer alan Lech- Avusturya turu ile Avusturya Lech’te bulunan 280 km’lik pistler, her seviyeden kayakçıya kayak seçenekleri sunuyor; 22 km’lik cross-country kayak parkuru ile bu alanın meraklılarını, 26 km’lik bir eğlence parkı ile snowboardcuları, 15 km’lik kış yürüyüş parkuru doğa sporu meraklılarını ağırlıyor. Ayrıca akşamları aydınlatılan kızak pisti, atlı kızak gezileri ve yılbaşı alışverişi için kurulan pazarları ile de kayak dışı aktiviteleri bir arada sunuyor. Avusturya Alpleri’nin en şık kayak köyü içindeki rahat ve geniş pistlerinden yararlanmak isteyenler, şık otelleri ve gurme restoranlarıyla Avrupa sosyetesinin gözde bölgesinde kış aylarının büyülü beyazlığında lüks ve konforu bir arada deneyimliyor.

Kartpostal gibi Courchevel: Dünyanın en şık kayak merkezi

Setur’un Courchevel-Fransa turu ise muhteşem manzaralarıyla kartpostal güzelliğinde bir dağ seyahati deneyimi sunuyor. Sadece Courchevel’de 63 kayak lifti ve 117 pist bulunuyor. 2738 metreye kadar çıkan pistlere yerleştirilmiş 562 kar makinesi ile uzun süre kar yağmadığı zaman bile kayak garantisi bulunuyor. Şık ve tasarım otelleri, gurme restoran seçenekleri, eğlencesi hiç bitmeyen barları ve kulüpleri, şık tasarımları taşıyan butikleri ile dünyanın en şık kayak merkezleri arasında gösterilen Courchevel’de konfor, keyif ve lüks ön planda yer alıyor.

Kayak denilince aklan gelen: Bansko

Kayak sporunu tutku haline getirenler için dünyanın en iyi kayak merkezlerinden biri olarak kabul edilen Bulgaristan’daki Bansko turu misafirlere, kayak keyfine ek olarak Bansko kasabasının tarihi ve doğal güzelliklerini de sunuyor.

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2019 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account