Kış bitmeden bu rotaları mutlaka görün!

Kış bitmeden bu rotaları mutlaka görün!

Kışın en güzel zamanlarında Türkiye’de bir tura çıkmaya ne dersiniz? Mevsimin bu son günlerinde gidebileceğiniz harika rotalar olduğunu unutmayın! Dilerseniz karlar altında nefes kesen doğa yürüyüşleri, dilerseniz adrenalini bol bir kayak tatili… Seçim sizin. En kalın kazaklarınızı, renkli atkılarınızı ve komik şapkalarınızı bir çantaya koyup hazırlığınızı tamamladıysanız işte yılın bu döneminde gidebileceğiniz yerler…

Abant ve Kartalkaya

Göllerle ve doğal parklarla dolu Bolu, hem şehir gezintisi hem de kayak için mükemmel bir nokta! Kartalkaya, Alp disiplini, kayak turu ve kros kayağı için uygun koşullara sahiptir. Bu nedenle, Türkiye’nin en güzel kayak merkezlerinden birinin tadını çıkarma şansını kaçırmayın.

Kayak yapmayı tercih etmeyenler, şehir merkezine yaklaşık 50 kilometre uzaklıktaki Abant’a gidebilirler. Abant, şehir hayatının karmaşasından ve günlük hayatın stresinden kaçmak isteyenler için mükemmel bir alternatif. Abant Gölünün etrafınıda çıkacağınız yürüyüşte beyaz bir battaniyenin altına gizelenen doğanın keyfine varacaksınız.

Doğu’da gizemli Van

Türkiye’nin en büyük gölü, Van Gölü’nün ortasında bulunan Akdamar Adası, üzerinde bulunan tarihi kilisesiyle birçok yerli ve yabancı turistin dikkatini çekiyor. Gevaş ilçesi sınırlarında, Van’a 45 kilometre uzaklıkta bulunan ada, her mevsimde görülmeye değer bir güzellik sunuyor. Meşhur Van kahvaltısı ve yöre lezzetlerinin tadına bakmak ise paha biçilemez. Bölgeyi daha yakından tanımak için Van Ekspresi ile yapacağınız seyahat size unutulmaz anlar yaşatacak. Karlar altındaki Van tam fotoğraflık.

Büyüleyici Kapadokya

Kapadokya her mevsim yerli ve yabancı turistlerin gözdesi. Kapadokya’nın o meşhur vadileri kışın beyaz bir örtünün altında sessiz bir uykuya dalıyor. Masallardaki görüntülere ev sahibi yapan şehiri ziyaret etmek için kış ayları en ideal zamanlardan. Dilerseniz hafta sonu kaçamağı, dilerseniz kültür turu, balayı ya da daha farklı programlarınız için kışın Kapadokya’da yaşanacak birçok anı ve yapılacak birçok aktivite var.

Karadenizin incisi Trabzon

Kışın Türkiye’nin en keyif veren rotalarından biri ise Karadeniz bölgesi. Tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Trabzon ise bölgenin incisi… Karadeniz’in kıyısında, uçsuz bir deniz manzarası var, merkezden Ayder Yaylası, Sümela Manastırı gibi en çok ziyaret edilen turistik mekanlara kolayca ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2020 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account