Kendinizi uzayda gibi hissedeceğiniz oteller…

Kendinizi uzayda gibi hissedeceğiniz oteller…

Hiç astronot olmayı istediniz mi? Uzayın derinliklerinde uzay gemisi ile dolaşmak… Biraz heyecan verici biraz korkutucu. Tabii günümüzde uzaya gitmek de biraz zor. Gelecekte rahatlıkla gidebileceğimiz bir teknoloji gelişebilir belki. Ama şimdi uzayda kalmak nasıl bir deneyim bunu tatmak istiyorsanız güzel bir haberimiz var. Dünyanın farklı yerlerinde uzay temalı oteller bulunuyor. Bu otellerin odaları, müşterilerin kendilerini uzayda hissedebileceği şekilde tasarlanmış. İşte dünyadaki uzay temalı oteller…

Sunset Inn & Suites – ABD

Amerika’da bulunan Sunset Inn & Suites’te uzay temalı güzel bir süit bulunuyor. Space Odyssey adındaki süitin odasında kendinizi bir uzay gemisinde hissedeceksiniz. Yatak, halı, duvar kağıdı, koltuklar aklınıza gelebilecek her şey uzay temasına uygun olarak düzenlenmiş.

Fantasuites Hotel – ABD

Amerika’da yer alan bir diğer uzay temalı otel de Fantasuites Hotel. Space Odyssey, adındaki odasında çift kişilik çok farklı bir konaklama deneyimi sizleri bekliyor. Ayrıca odanın içerisinde bir de jakuzi bulunuyor.

Chula Vista Resort – ABD

Chula Vista Resort, Amerika’da bulunan üçüncü uzay temalı otel odasına sahip bir yer. Outer Space, adındaki odası ile müşterilerine farklı bir deneyim yaşatmayı amaçlayarak yapılmış. Diğer otellerde olduğu gibi kendinizi uzayda pek hissetmiyorsunuz. Tasarımı biraz daha sade. Duvarlarında galaksi resimleri bulunuyor.

Gold Coast Hotel – Hong Kong

Çin Halk Cumhuriyeti’ne bağlı özel yönetim bölgesi olan Hong Kong’da da uzay temalı bir otel bulunuyor. Gold Coast Hotel’in uzay temalı odasının adı Outer Space Room. Aile dostu olan bu otelde çocuklu aileler çok rahat edecek. Uzayı keşfetmek isteyenler için odada güzel bir teleskop da bulunuyor. Güneş battıktan sonra gökyüzünde yıldızlar sizleri bekliyor.

Fantasyland Hotel – Kanada

İsminden de anlaşılacağı gibi Fantasyland farklı temalardaki odaları ile müşterilerine hizmet veriyor. Bu odalarının içerisinde uzay temalı bir odası da bulunuyor. Space Theme adındaki odasının içi bir uzay gemisi gibi tasarlanmış. Camlarından dışarı baktığınız zaman ise farklı farklı gezegenler görüyorsunuz. Fosforlu ışıklar sayesinde gece boyunca parlak yıldızların arasında uyuyor gibi hissediyorsunuz.

Wanderlust Hotel – Singapur

Singapur’da bulunan Wanderlust Hotel’de üç tane uzay temalı oda bulunuyor. Whigonical, Red Spacehip ve Blue Spaceship adındaki bu odaların her biri farklı farklı tasarlanmış. Otelin diğer odaları da çok farklı şekilde dekore edilmiş. Uzay temalı bir odada kalmak istemiyorsanız diğer odalara da bir göz atmanızı öneririz.

Pengheng Uzay Kapsül Oteli – Çin

Günümüzde yeni bir akım olarak kapsül oteller çıkmaya başladı. Küçücük yerlerde uyuma alanları bulunuyor. Çin’deki Pengheng Uzay Kapsül Oteli’nin tasarımı da bu şekilde. Odaların her birinin tasarımı aynı uzay gemilerindeki astronotların kaldığı odalar gibi. Otelin koridorunda yürürken kendinizi uzayın derinliklerinde hissediyorsunuz.

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2019 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account