İşte Tayland hakkında bilmeniz gerekenler – Video

İşte Tayland hakkında bilmeniz gerekenler – Video

Tayland modern hayat ile gelenekselliğin harmanlandığı doğa harikası bir ülke. Kalabalık şehirleri, Budist tapınakları, el sanatları, şehirlerden uzak dağ köyleri, çiftlikleri, plajları, adaları ve renkli gece hayatı ile sadece Türklerin değil tüm dünyanın ilgisini çeken bir ülke.

Güneyoğu Asya’nın en popüler seyahat rotası olan Tayland, alçak gönüllü ve güler yüzlü insanları ile ziyaret edenlerin mutlu ve huzurlu bir tatil yapmasını sağlıyor.

Tayland, Türkiye’de yaşayan seyahatseverler için yeterince uzak bir destinasyon. Bu sebeple Tayland’a gitmeden önce seyahat planınızı çok detaylı yapmanız veya sizin için her şeyi organize eden iyi bir tur şirketine gitmeniz gerekiyor. O kadar yol gidip ülkenize döndüğünüzde keşke şuraya da gitseydim demenizi istemeyiz.

Tayland hakkında bilmeniz gerekenler

Tayland Turizm Otoritesi Türkiye Temsilciliği’nden Fatma Güner Üstüner Pala ile Tayland hakkında konuştuk. İşte Tayland ile ilgili merak ettiğiniz birçok şeyi videomuzda bulabilirsiniz.

Tayland’da mutlaka görülmesi gereken yerler yazımız için tıklayın.

Tayland mutfağı hakkında yazımızı okumak için tıklayın.

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2018 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account