İşte Küba’nın yeni oteli Cayo Guillermo Resort Kempinski

İşte Küba’nın yeni oteli Cayo Guillermo Resort Kempinski

Kempinski Otelleri ve Grupo de Turismo Gaviota SA, Küba’nın ilk beş yıldızlı lüks resort oteli Cayo Guillermo Resort Kempinski için yönetim sözleşmesini imzaladı. Ülkenin ilk beş yıldızlı şehir oteli olan Gran Hotel Manzana Kempinski La Habana’yı yaklaşık iki yıldır başarıyla yöneten Kempinski, Karayiplerdeki yeni oteli ile Amerika kıtasındaki varlığını genişletiyor. Şu an inşa halinde olan Cayo Guillermo Resort Kempinski’nin bu yıl içinde açılması planlanıyor.

Havana’nın yaklaşık 500 kilometre doğusunda, cenneti andıran Cayo Guillermo’da bulunan yeni resort otel, markanın zevk sahibi konuklarına tropik adanın başkentindeki koşuşturmaca ve telaşından uzak, ayrıcalıklı ve özel bir deneyim sunacak. Bu lüks otel ayrıca, Küba’nın her şey dahil olmayan ilk resort oteli olma özelliğine sahip. Otel, Ernest Hemingway’in Cayo’ya olan bağlılığı ve sevgisinden ilham alarak çağdaş gezginlere hitap edecek şekilde yeniden tasarlanan eşsiz ve otantik bir deneyim sunacak.

Otel, Atlantik Okyanusu’nda ilerleyen bir geminin pruvasını andıracak şekilde inşa edilecek. Nefes kesen bir doğa manzarası ve geniş bahçelerle çevrelenen resort otelde 245 oda ve süit bulunacak. Bunların arasında her biri kendi havuzuna sahip göz alıcı panaromik manzaraları ve en az 75 metrekarelik alanıyla, altı adet su üzerinde konumlanmış villa ve 200 metrekarelik su üzerinde presidential süiti de bulunuyor. Standart konuk odalarının da çoğu, önü açık şekilde deniz manzarası sunarken, meşhur beyaz kumlu Playa Pilar plajı da doğrudan tatil köyünün bitişiğinde yer alıyor.

Cayo Guillermo Resort Kempinski ile konuklar spa, yoga ve havuz manzaraları ile yalın ayak olma lüksünün tadını çıkartırken gastronomik deneyimler de kazanacaklar. Özel tatlar sunan restoranlar en taze deniz ürünleri ile bu resortu Cayo’daki diğer tüm restoranlardan ayırıyor. Çocuk kulübü, spor salonu, tenis kortu, lobi bar ve puro bar da bu tesisteki ayrıcalıklar arasında yer alıyor.

 

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2019 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account