Amazon’un ortasındaki otel: Irapay Amazon Lodge

Amazon’un ortasındaki otel: Irapay Amazon Lodge

Peru’da Amazon ormanlarının ortasında bulunan Irapay Amazon Lodge, muhteşem bir otel. Kendinizi bu otelde adeta doğanın içinde gibi hissedeceksiniz. Nereye bakarsanız bakın yeşilin en canlı tonu ile karşılaşıyorsunuz. Otelin çevresinde muhteşem manzaralar ve güzel şelaleler bulunuyor. Gelin bu oteli daha yakından inceleyelim…

Irapay Amazon Lodge’nin eşsiz odaları

Otel müşterilerine üç farklı tipte konaklama imkanı sağlıyor. Bunlardan biri Standart Odaları. Bu odalarında iki kişilik yatak bulunuyor. Modern tarzda dekore edilmiş bu odalarda müşterilerin kendilerini rahat hissedebilmeleri için her şey düşünülmüş. Odada bulunan otantik çiçeklerin kokusu ise sizi büyüleyecek. Bir diğer odaları ise bungalov tarzındaki havuz manzaralı kabin odaları. Bunlar hemen havuzun kenarında yer alıyor. Bu odalarında çift kişi veya daha fazla kişi rahatça konaklayabiliyor.

Irapay Amazon Lodge’de konaklamak için bir diğer seçenek ise süitler. Bunlar küçük bir ev gibi. İçerisinde oturma grubu bile bulunuyor. Ayrıca her süitin önünde kendine ait küçük bir havuz da bulunuyor. Balkonunda gözlerden uzak rahat bir şekilde güneşlenebilirsiniz.

Müşterilere sunulan birbirinden güzel aktiviteler

Amazon’un ortasında konaklama imkanı bulmuşken biraz doğanın içinde kaybolmaya çıkmalı insan. Irapay Amazon Lodge’de bunu müşterilerine çok güzel aktiviteler ile sağlıyor. Amazon nehri boyunca gezinmek kulağa heyecan verici geliyor değil mi?

Bu seyahat sırasında Amazon Nehir Yunusu olan pembe yunusları da görebilirsiniz. Müşterilerine sunduğu macera dolu pakette Amazon, Itaya, Nanay ve Momon nehirleri tek tek geziliyor. Aynı zamanda da bölgede yaşayan Kızılderili kabileler de ziyaret edilir. Onların yaşantılarını yakından görebilme şansı bulabiliyorsunuz.

Bir kılavuz yardımı ile ağaç ve bitki türlerini keşfedebilirsiniz. Peru’nun faunasını yakından keşfetmek sizlere macera dolu bir deneyim yaşatacak. Sabah erken saatlerde çıkılan bu keşiflerde kuşları gözlemlemek için Momon Nehri’ne gidiliyor. Burada balık tutma deneyimini de yaşayabilirsiniz.

Ayrıca bu paketlerde mutlaka görmeniz gereken bir Kelebek Çiftliği bulunuyor. 20 – 25 tane Amazon’a özgü kelebek türü var. Bu çiftlikte bu farklı türleri görme fırsatı yakalayacaksınız. Otelin müşterilerine sunduğu bu aktivite paketleri 2 gece 3 gün, 3 gece 4 gün ve 4 gece 5 gün şeklinde.

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2019 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account