İngiltere’de ilginç bir restoran: Yemekler rollercoaster ile masanıza geliyor!

İngiltere’de ilginç bir restoran: Yemekler rollercoaster ile masanıza geliyor!

İngiltere’de çok ilginç bir restoran bulunuyor. Rollercoaster Restaurant’a girer girmez adeta kendinizi eğlence parkına girmiş gibi hissediyorsunuz. Bu restoranda yemekleriniz mutfaktan rollercoaster ile yolculuk yaparak masanıza geliyor. İngiltere Staffordshire’de yer alan bu restoran turistlerin merak ettiği restoranlar arasında.

Bu restoranda tek ilginç olan yemeklerin rollercoaster ile gelmesi değil. Restoran içerisindeki masalarda bulunan tabletlerden kolayca istediğiniz yemeği sipariş verebiliyorsunuz. Garsonlarda sürekli olarak güler yüzlü bir şekilde size yardım etmeye çalışıyorlar. Masaların tam ortasında tabak, bardak, çatal ve bıçak gibi size lazım olabilecekler şeyler fazla sayıda bulunuyor. Yemeğiniz rollercoaster ile yolculuk edip size ulaştıktan sonra kendi servisinizi kendiniz açabiliyorsunuz.

Restoranın içinde mutfaktan masalara doğru rollercoaster rayları bulunuyor. Böylece şefler pişirdikleri yemekleri tencerelerle beraber masanıza gönderiyorlar. Yemeğinizin 8 metre yükseklikten aşağıya doğru rollercoasterla gelişiniz izlemek çok eğlenceli.

Konsepti muhteşem olan bu restoranın menüsü çok zengin. Nachoslardan burgerlere kadar her şey var. Yemekler çok lezzetli ve sunumu harika bir şekilde yapılıyor. Bu eğlenceli restoran sadece İngiltere’de değil. Dünyanın farklı yerlerinde restoranın şubeleri bulunuyor. Viyana, Abu Dabi, Dresden, Hamburg, Sochi şubelerinin açıldığı yerlerden bazıları. Ayrıca restoran 11:00 – 22:00 arasında hizmet veriyor.

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2018 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account