Hangi Avrupa ülkesinin erkekleri daha yakışıklı?

Hangi Avrupa ülkesinin erkekleri daha yakışıklı?

Başlığa bakarak bu da soru mu diyenleriniz olacaktır. Ancak filmlerde görmeye alıştığımız veya romanlarda aşık olduğumuz karakterler o ülkelerde yaşıyor. Seyahat tutukunları mutlaka bu centilmenler ile tanışma fırsatını yakalamışlardır. Peki hangi ülkenin erkekleri daha yakışıklı? Biz de genel kanıları bir araya getirerek en yakışıklı erkeklerin yaşadığı 5 Avrupa ülkesini sizin için sıraladık. Bekarlar bu ülkeleri görmeye ne dersiniz? ;)

İspanya

Kesinlikle bir Akdeniz canlılığı var. İçten ve samimi konuşmaları ile sizi hemen muhabbetin içine çekiyorlar. İspanyol flamenko melodileri eşliğinde yaptıkları dans sizi deniz, kum ve güneşten kesinlikle daha çok büyüleyecek. Romantik İspanyol erkekleri kadar cool bir matadordan etkilenmemek de mümkün değil. Gitar çalan İspanyol erkekleri ise en az dans edenler kadar karizmatik.

Hollanda

Hollanda’nın başkenti, kanallar şehri Amsterdam’a gitmeyen yoktur. Her defasında farklı bir güzellik keşfedebileceğiniz Hollanda’da sizi etkileyecek pek çok detay var. Yakışıklı Hollandalı centilmenler, uzun boylu, fit ve bakımlı halleri ile hemen dikkat çekiyor. Hollanda ve Belçika erkekleri geleneksel taraflarını koruyor, iyi aile babası olarak da dikkat çekiyorlar.

Fransa

Nostaljik hale gelen gangster filmlerinin pardesülü yakışıklı dedektifleri yok artık; ee tabii Alain Delon da yok!. Belki de Jean Seberg’ini arayan Romain Gary’ler, Jane Birkin ile unutulmaz aşk yaşayan Serge Gainsbourg’lar da kalmadı Paris’te! Ama Fransa’da modası geçmeyen tek şey aşk. Ve her daim aşk erkekleri sizi burada bulacaklar. Hasas ruhlar için mutlaka romantik prensler vardır. Seine, hep aşka kucak açar.

İtalya

İtalyan erkeklerindeki cazibeyi anlatmaya gerek yok lakin eski popülerliği yok gibi. Ama yine de klasik duruşlarını koruduklarını söylemeliyiz. Her zaman egzotik bakışlar devrede. Kirli sakallı esmer İtalyan erkekleri unutulmazlar arasındaki yerini almış durumda. Bu şöhretleri hiç bitmeyecek gibi!

İngiltere

Kraliyet kültürü ve etkileyici Ada geleneğinin izlerini taşıyan İngiliz erkekleri çoğu zaman soğuk görünüşlerinin altında yatan esprili mizaçlarını dış dünyaya yansıtmakta zorluk çekseler de dikkat çekici bir cazibeleri olduğunu söylemeliyiz. İngiliz zekası ve centilmenliğini koruyan kimi İngiliz erkekleri ile her zaman harika muhabbetler yapmak mümkün.

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2019 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account