BAK YOLDASIN İŞTE

Merhaba yolcu!

Bak yoldasın işte. Dünyayı yeniden anlamaya başladın. Soluğunu dışarıya bıraktın. Zaman ve uzamda bir ayak izin var şimdi. Hayat salt iki kapak arasında değil! İki sokak arasında değil mi? Kendini götürdüğün o yerde kendine yeniden kavuştun.

Sen bünyeni ve düşlerini alıp yola çıktın; biz sana dünyanın en büyük penceresini açtık. Sana gitmeyi, gidebilmeyi anlattık. Görmek istediğin her şeyi senin için önce yaşadık, hissettik ve sonra yazdık; sokağı, lezzeti, varmak istediğin yeri merceğe düşürdük. Aynı atmosferdeydin, birlikte nefes aldın ama hiçbir zaman görmedin onları. Dilleri, renkleri, kültürleri ayrıydı. Denizi başka denizdi, havası başka hava. Gülüşünde güneşi gördüğümüz insanlar vardı. Senin için tanıdık, konuştuk onlarla.

Şimdi yola çıkma zamanı sende. Haydi mutlu et kendini. Yerle gök arasında sıkışan beşerin yazgısını kır!. Ve sen belki bizim bıraktığımız boşlukları doldurup diğer yoldakilerin kılavuzu olacaksın. Ama unutma ki keşif hiç bitmeyecek.

Düşünü serbest bırak! Yanındayız, unutma!

Hoşgeldin aramıza :)

Eda Özsoy
Yolcueda_kalp

Son Eklenen Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2020 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account