Green Card sonuçları açıklandı, dolandırıcılara dikkat!

Green Card sonuçları açıklandı, dolandırıcılara dikkat!

Başvuruları 22 Kasım 2017 tarihinde tamamlanan Green Card 2019 başvuru sonuçları açıklandı.

Vize Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Seda Darıcı, her yıl 55 bin kişinin Green Card kazandığını belirterek, Türkiye’den ise bu yıl 3 bin 500 kişinin Green Card sahibi olmaya hak kazandığını söyledi.

Green Card çekilişini kazanmanın kesin olarak Green Card sahibi olunacağı anlamına gelmediğini belirten Darıcı, “Tüm talihlilere kontenjan sıkıntısı yaşamamaları için işlemlerini 1 ay içinde tamamlamalarını öneriyoruz” dedi.

Vize Derneği’nden ücretsiz hizmet

Yaklaşık 400 bin kişinin başvurduğu ve 3 bin 500 kişinin almaya hak kazandığı Green Card çekilişinin dolandırıcıların iştahını kabarttığını vurgulayan Darıcı; kurumsal firmalardan danışmanlık alınmasını önerip; danışman firma konusunda Vize Derneği’nin de başvuru sahiplerine ücretsiz şekilde yönlendirme yaptığını kaydetti.

Başvuru sahiplerinin mutlaka sonuçları resmi siteden kontrol etmelerini öneren Darıcı; ücretsiz uçak bileti ve eve kargo yollanması gibi yöntemlerin dolandırıcıların yöntemi olduğuna dikkati çekti.

Sonucunuzu erken öğrenmek için…

Her sene Green Card sonuçları açıklandıktan sonra tüm dünyadan gelen talepler doğrultusunda sistemin çöktüğünü belirten Darıcı; “Sistemden genellikle 2-3 gün sonra tam olarak sonuçlar alınabilmekte fakat Green Card çekilişinin olmadığı Hindistan, Çin gibi ülkeler üzerinden sisteme daha rahat girilebilmekte ve sonuçlar hızlı şekilde öğrenilebilmekte” diye konuştu.

Dvlottery sitesinden ücretsiz şekilde kontrol edilebilen sonuçlar ile Green Card kazanan adaylar Amerika’da yaşama ve çalışma vizesi sahibi olabiliyor; 5 yıl sonunda ise Amerikan vatandaşlığına geçiş yapabiliyorlar.

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2019 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account