Gemi şeklindeki Hotel Senigallia farklı bir deneyim sunuyor

Gemi şeklindeki Hotel Senigallia farklı bir deneyim sunuyor

Makedonya’nın başkenti Üsküp’ün kalbinde yer alan Hotel Senigallia misafirlerine sıra dışı bir konaklama imkanı sunuyor. Vardar Nehri üzerinde konumlanan ve gemi şeklinde tasarlanan otelde farklı türde bir konaklamaya tanık oluyorsunuz. Sabah saatlerinde de nehrin şıkırtısı ile güne merhaba diyerek tatilinizi unutulmaz bir keyfe dönüştürebilirsiniz. Eğer sizin de yolunuz Üsküp’e düşerse Hotel Senigallia’da kalmasanız bile, içini gezmenizi tavsiye ederiz.

Balkanlar’ın en çok sevilen şehirlerinden biri olan Üsküp’te yer alan Hotel Senigallia, en az tarihi yapılar kadar ilgi çekiyor. Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılan Taşköprü (Kamen Most) ile Makedonya Meydanı’na yürüyerek 3 dakika uzaklıkta bulunan otel misafirlerine farklı bir konseptle hizmet veriyor. Gemide konaklama fırsatı bulacağınız Hotel Senigallia’da konfor ve lüks anlamında diğer otellerden pek bir farkı yok.

2 adet açık terası bulunan Hotel Senigallia’nın, bütün odaları klimalı olup  her biri kablolu kanallara sahip bir TV ile donatılmıştır. Özellikle akşam saatlerinde Arkeoloji Müzesi ile Taş Köprü’nün aydınlatılması ile muhteşem bir manzara karşınıza çıkıyor. Bu nedenle daha çok romantik bir tatil arayan çiftlerin çok seveceği bir otel konseptidir.

Otelin resepsiyonu 24 saat hizmet vermektedir. Ayrıca resepsiyonla konuşmanız halinde sizi otelin içinde de gezdireceklerdir. Açık büfe kahvaltıdan ücretsiz wi fi’ye kadar bir otelde arayacağınız her şey Hotel Senigallia’da mevcut. 2 kişilik oda fiyatı ise ortalama 250 Türk Lirası civarında…

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2018 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account