Instagram için fotoğraf çekmeye gidebileceğiniz yerler…

Instagram için fotoğraf çekmeye gidebileceğiniz yerler…

Bu yıl Instagram’da insanları kıskandıracak fotoğraflar paylaşmaya ne dersiniz? Birbirinden güzel manzaralara sahip yerlere gidip bol bol fotoğraf çekip paylaşım yapabilirsiniz. Bu yerleri görünce beğeniler fotoğraflarınıza yağmur gibi yağacak. İşte muhteşem fotoğraflar çekebileceğiniz Instagram için yerler…

Balos Lagünü

Girit’te muhteşem kumsallar olduğunu bilmeyen yoktur. Özellikle Balos Lagoon adındaki plajının ünü tüm dünyaya yayılmış. Sığ ve sıcak denizi ile tüm seyahatseverlerin gözdesi. Bu mükemmel plajın en huzurlu halinin fotoğraflarını çekmek için kış aylarını tercih edebilirsiniz. Ama çekmek istediğiniz fotoğraflar insanla dolup taşsın bir de muhteşem açık bir gökyüzü olsun istiyorsanız yaz aylarında gelebilirsiniz.

Dia Adası

Yunanistan’ın pek bilinmeyen bir adası olan Dia muhteşem bir güzelliğe sahip. Adaya tekne yardımı ile giderken çorak bir yermiş gibi görünüyor. Ama denizin maviliği karşısında hemen büyüleniyorsunuz. Adada görebileceğiniz Agios Georgios adında bir kilise bulunuyor. Mutlaka plajlarının fotoğrafını çekmelisiniz. Eminiz ki bu maviliği gören herkes fotoğraflarınızı hemen beğenecektir.

Burano

İtalya’nın renkli şehri Burano, tam Instagram’da paylaşabileceğiniz fotoğrafları çekmek için ideal bir yer. Rengarenk evleri ile profilinizi cıvıl cıvıl bir yere dönüştürebilirsiniz. Ayrıca TBT yapmak için kenara bol bol yedek fotoğraf çekmeyi unutmayınJ. Burano evlerinin en güzel yanı hiç filtreye ihtiyaç duymadan anında çektiğiniz fotoğrafları paylaşabilirsiniz.

Zeus Mağarası

Kuşadası’nda bulunan Zeus Mağarası hem yerli hem de yabancı turistlerin gözdesi. Mağaraya giderden de pek çok Instagramlık fotoğraf çekebilirsiniz. 800 metrelik bir doğa yürüyüşünün ardından karşınıza bu doğa harikası mağara çıkıyor. İçinizde mayonuz varsa mutlaka burada yüzerken çekilmiş bir fotoğrafınızı paylaşmalısınız.

Cape Town

Burano’dan sonra bir başka rengarenk yer ise Cape Town’da. Güney Afrika’nın başkenti olan Cape Town’da renkli renkli fotoğraflar çekebileceğiniz bir mahalle bulunuyor. Bo-Kaap adındaki bu mahallede renk renk boyanmış evler var. Ara sokaklara girin ve en güzel boyanmış evleri bulun. Hiçbir ev yan yana aynı renge boyanmamış. Sokakları ve evleri ayrı ayrı çekmek isteyeceksiniz.

Bibury

İngiltere’nin en güzel köylerinden olan Bibury’de çok güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. 16.yüzyıla kadar uzanan tarihi ve şirin evleri ile Instagram profilinizi süsleyebilirsiniz. Yemyeşil ağaçların ve çimlerin ortasında eski taştan yapılma ufak tefek evler… Coln Nehri’nin de bol bol fotoğrafını çekmeyi unutmayın.

Pulpit Kayası

Norveç’in nefes kesen manzarasının fotoğrafını Instagram’da paylaştığınızda beğeniler yağmur gibi yağacak. Pulpit kayası, muhteşem bir Norveç manzarasının fotoğrafını çekebilirsiniz. Kayalığın uzaktan fotoğrafını çekmenizi öneririz. Bu büyüleyici kayanında mutlaka fotoğrafta bulunması gerekiyor. Pulpit Kayası hakkında ayrıntılı bilgi almak için “Norveç’e bir de Pulpit Kayası’ndan bakın!

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2019 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account