Fenerbahçe-Ajax maçını Amsterdam’da izleyeceklere 5 öneri

Fenerbahçe-Ajax maçını Amsterdam’da izleyeceklere 5 öneri

Geçtiğimiz Perşembe günü Fenerbahçe ve Ajax arasında geçen Avrupa Ligi Grup maçı, ev sahibi takım Fenerbahçe’nin 1-0 üstünlüğü ile sonuçlanmıştı. Şimdi de Fenerbahçe, Ajax’a konuk olmaya Hollanda’ya gidiyor. 5 Kasım’da gerçekleşecek karşılaşmayı, Amsterdam’da izleyecek olan taraftarlara, Amsterdam’a gitmişken görülecek yerler listesi hazırladık.


Red Light District

yoldasin_hollanda_amsterdam_red_light_district

Hollanda’nın başkenti olan Amsterdam, Kuzey Avrupa’nın gece hayatının en renkli geçtiği şehirlerden birisidir. Amsterdam kanalları ve köprüleri ile meşhur bir şehir. Bunların içerisinde en eski ve ünlüsü Red Light Disctrict kanalıdır.  Red Light District alışılmadık bir eğlence tarzı vardır. Kırmızı ışıklarlarla aydınlanan bu sokaklarda coffee shop’lar ve cam vitrinlerin bulunduğu evleri görmeye gidebilirsiniz.


Paradiso

yoldasin_paradiso

Amsterdam’da eğlenmeye gidebileceğiniz canlı müzik yapılan yerlerden birisi. Hollanda ve dünyanın farklı ülkelerinden gelen DJ’lerin performanslarına şahit olabileceğiniz bir mekan. Gece kulübünün web sitesinden yapılacak programlara maç öncesi bakmanızı tavsiye ederiz. Eski bir kilise olan Paradiso, mistik havasıyla sizi kucaklayacak bir gece kulübü.

Adres: Weteringschans 6-8, 1017 SG


Bimhuis

yoldasin_bimhuis

Şehrin gece yaşamının özel mekanlarından biri de Jazz kulübü olan Bimhuis’dir. Caz müziği seven taraftarların gideceği alternatif gece kulübü olarak önereceğimiz yerlerden. Amsterdam’ın farklı bir yüzünü görmek isteyenler, Bimhuis’de yapılan gerçek anlamdaki Jazz performansını izlemeleri gerekir.

Adres: Piet Heinkade 3, Waterfront and North


Jimmy Woo’s

yoldasin_JimmyWoo

Amsterdam gece hayatının en lüks kulübüne giriş yapıyorsunuz. Mükemmel seslendirme sistemi sayesinde, dinleyebileceğiniz en kaliteli müzikler burada çalınır. Mekanda oturacağınız mobilayalar antik ve modern olmak üzere tam bir zıtlık konseptindedir. Kulüpteki ortam kendinizi her türlü havalı hissetmenizi sağlıyor. Tek yapmanız gereken girişte sorun yaşamamanız.

Adres: Korte Leidsedwarsstraat, 18


Studio 80

yoldasin_hollanda_amsterdam_Studio80

House müzik dinleyicisiyseniz, Amsterdam’ın en iyi house müzik mekanı Studio 80’e gitmelisiniz. Kapısında kuyrukla karşılaşmanız çok normal ama beklediğinize değecektir. Gitmeden önce mekanın web sitesinden o gün yapılacak müzik programı hakkında bilgi edinmeniz faydalı olabilir ama önerimiz house müziğin keyfini çıkaracağınıza emin olarak kulübün kapısına dayanın.
Adres: Rembrandtpleın 17


 

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2018 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account