Eskişehir’de termal, medikal ve spa konseptli otel

Eskişehir’de termal, medikal ve spa konseptli otel

Kentin gürültüsünden uzak, özel konumuyla DoubleTree by Hilton Eskişehir yoğun bir iş temposu bulunan konuklarına Türkiye’de ilk kez Medikal Spa konseptini deneme şansı sunuyor.  DoubleTree by Hilton markası sınırlarını genişleterek yeni oteli DoubleTree by Hilton Eskisehir’in kapılarını misafirlerine açıyor. Odunpazarı’nda bulunan 13 katlı, 93 odalı otel, Hilton’un 15 markasından biri olan DoubleTree by Hilton zincirinin büyüyen portföyünün en yeni halkası oldu.

Hem iş hem keyif amacıyla yolculuk yapanlara hitap eden otel, medikal spa konseptine sahip. Unutulmaz bir spa deneyimle ruhları dinlenen konukları eşsiz bir gurme deneyimi de bekliyor. DoubleTree By Hilton Eskişehir’de gününüze ünlü Wakeup DoubleTree kahvaltı deneyimiyle başlayın, Uluslararası & Yöresel Türk mutfağı, özel lezzetler ve taze mezelerin keyfini çıkarın.

Spa deneyimi – Tuz terapisi

DoubleTree by Hilton Eskişehir, şehir hayatının karmaşından kaçmak isteyenlere fırsatlar sunuyor. Tuz mağaralarından elde edilen yüksek mineralli tuz kristalleri ile düzenlenen Tuz odalarında alacağınız Tuz Terapisi (Haloterapi), çeşitli hastalıklardan koruyucu etkileri olan tedavileri tamamlayıcı olarak kullanılır. Tuz tedavisiyle ruhunuzu dengelerken bazı hastalıklara da şifa bulacaksınız. Viral enfeksiyonlar, alerji, öksürük, soğuk algınlığı, alerjik soğuk algınlığı, astım, kronik kulak burun boğaz hastalıkları, bronşit, KOAH, kulak enfeksiyonları, alerjik cilt problemleri, egzama, dermatititler, sedef hastalığı, uyku problemleri gibi sorunlara çözüm sunan Tuz Terapisi, ruhsal ve bedensel yenilenmeye birebir. Anti bakteriyel bir etkiye sahip Tuz Terapisi’nde yapmanız gerek tek şey; seans boyunca nefes alıp verme egzersiziyle (diyafram nefesi) ile rahatlamak.

Hem turistik hem iş seyahatleri..

Doubletree by Hilton Eskişehir’in 755 metrekarelik esnek toplantı ve yemek imkanları arasında, büyük bir balo odası, sabit oturma düzenli iki toplantı odası ve değişken oturma düzenli bir toplantı odası ve modern görsel işitsel ekipmanın yanı sıra, başarılı bir iş konferansı, toplantı, gala veya düğün için tüm ihtiyaçlarınızı öngörüp mükemmel bir biçimde karşılayacak profesyonel bir ekip bulunuyor.

DoubleTree by Hilton Eskişehir, Eskişehir kent merkezi ve tren istasyonuna sadece on dakika ve Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı’na (AOE) on beş dakika uzakta. Kentin gürültüsünden uzak ve doğayla iç içe olan otelde konaklarken dinlendirici manzaranın keyfini çıkarabilir, Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı, Kent Parkı, Yılmaz Büyükerşen Balmumu Müzesi ve Tarihi Odunpazarı Evleri’ni keşfedebilirsiniz.

 

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2020 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account