Emirates ücretsiz uçak içi Wi-Fi hizmetini genişletiyor

Emirates ücretsiz uçak içi Wi-Fi hizmetini genişletiyor
  • Emirates Skywards Platinum ve Gold üyelerine limitsiz veri kullanımı imkânı sunuyor.
  • First ve Business Class ile seyahat eden tüm Emirates Skywards üyelerine limitsiz veri kullanımı sağlıyor.
  • Economy Class ile seyahat eden Skywards Silver ve Blue yolcularına yüzde 50’ye varan indirim sağlıyor.
  • Skywards üyesi olmayan yolcular giriş yaptıktan sonraki ilk iki saat boyunca 20MB ücretsiz kullanım hakkına sahip oluyor.
  • Emirates Havayolu, ücretsiz uçak içi Wi-Fi hizmetini tüm yolcuları için büyük ölçüde genişletiyor.

Şimdi tüm Emirates Skywards Platinum ve Gold üyeleri, sınıfları fark etmeksizin uçuş sırasında sınırsız ve ücretsiz Wi-Fi’dan yararlanmaya başlıyor. Bu ayrıcalık aynı zamanda First ve Business Class ile seyahat eden tüm Emirates Skywards üyeleri için de geçerli. Buna ek olarak, Economy Class yolcuları ve Skywards üyesi olmayan yolcular, giriş yaptıktan sonraki ilk 2 saat boyunca, daha önce 10MB olan ücretsiz veri kullanımının iki katına çıkarılması ile şimdi 20MB veri kullanımının keyfini çıkarabilir.

Daha fazla veri ise 150MB ve 500MB olarak uygun fiyata satın alınırken, Skywards Silver ve Blue üyelerine ise ek veri için özel indirim uygulanıyor.

Emirates Başkan Yardımcısı ve Operasyon Direktörü Adel Al Redha, konu ile ilgili olarak şunları söyledi: “Emirates, uçak içi bağlantısına önemli yatırımlar yapıyor. Bugün Wi-Fi hizmetleri 200’den fazla uçağımızda mevcut ve Emirates bu hizmete hiç durmadan yatırım yapmaya devam ediyor. En başından beri popüler olan uçak içi Wi-Fi kullanımı önemli bir şekilde büyüdü. Yeni uçak içi Wi-Fi planlarımız Emirates’in en fazla yolcuya, özellikle de sık uçan yolcularına, bu hizmeti ücretsiz olarak ulaştırma vaadini yansıtıyor.”

İkiye katlanan 20MB ücretsiz veri kullanımı, ailelerine ve arkadaşlarına kısa mesaj göndermek isteyen veya sosyal medya hesaplarına uçuş esnasında göz atmak isteyen Wi-Fi kullanıcıları için ideal hale geliyor. İş için seyahat eden veya daha fazla İnternet ihtiyacı olanlar da ek veri satın alma seçeneğine sahip oluyor.

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2019 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account