Eğlence dolu bir restoran: Bubble Room

Eğlence dolu bir restoran: Bubble Room

Amerika’nın Captiva Adası’nda eğlence dolu bir restoran bulunuyor. Bu ada Florida kıyılarında yer alıyor. 1979 yılında açılan Bubble Room, önceden Farqhuarson ailesinin evinin ön odasındaki küçük bir yerdir. Birkaç masası ile gelen müşterilerine hizmet veriyordu. Günümüzde ise dünyaca ünlü eğlence temalı restoranların başında geliyor. Bu tema 1930’lu yıllarda eski oyuncukları dekorasyon amacı ile kullanmaya başlamış.

Temalı odaları ile eğlence dolu

Restoranın ön odası Noel için dekore edilmiş. Bunun dışında bir de Elf Odası ve Kabarcık Odası bulunuyor. Restoran sahipleri özgün fikirleri ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. İçerideki dekorasyon eski oyuncaklar, fotoğraflar ve kostümler ile zenginleştirilmiş. Dilerseniz bu kostümlerden giyip eğlenceli fotoğraflardan çekilebilirsiniz.

Dekor eğlenceli! Menü lezzetli!

Bubble Room müşterilerine lezzetli bir menü sunuyor. Farqhuarsons tarafından sunulan özgün orijinal yemekler bu menüde bulunuyor. Bu menüde denemeniz gereken yemekler arasında Socra Peyniri, Bubble Ekmeği, Carolina Moons, Tarzan ve Eddie Fisherman bulunuyor. Ayrıca et yemekleri ve de makarnaları da harika bir lezzete sahip. Yemeklerin üzerine tatlı söyleyecekseniz sizi şimdiden uyaralım porsiyonlar çok büyük. Bir dilim pasta isterseniz neredeyse pastanın çeyreğini tabağınıza koyarak getiriyorlar.😊

Restoranı ziyaret etmek istiyorsanız 11.30 – 15.00 ve 16.30 – 21.00 saatleri arasında gidebilirsiniz. Bu restoranda genellikle partiler düzenleniyor. Bu nedenle gittiğiniz zaman büyük bir kalabalık ile karşılaşabilirsiniz. Kapıda uzun bir süre beklemek yerine önceden arayarak rezervasyonunuzu yaptırmanızı öneririz.

İçeride küçük bir hediyelik dükkanı da var!

Bubble Room’da alışveriş yapabileceğiniz bir de hediyelik dükkanı bulunuyor. Burada kendinize ve sevdiklerinize birbirinden ilginç hediye alabilirsiniz. Birçok eski oyuncak koleksiyonu ile alabileceğiniz şirin mi şirin hediyeler  bulunuyor. Hediye dükkanı her gün açık. Sabah 11 ile akşam 9 arası ziyaret edip alışveriş yapabilirsiniz.

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2018 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account