Dünyanın en ünlü gençlik festivali: Tomorrowland

Dünyanın en ünlü gençlik festivali: Tomorrowland

Belçika’nın ev sahipliği yaptığı Tomorrowland, dünyanın en ünlü gençlik festivali olarak biliniyor. Festival boyunca alanda eğlence hiç eksik olmuyor. Müzik, şovlar, havai fişek gösterileri ve çeşit çeşit etkinlikleri ile gençlerin gözdesi olması başarmış. Festivalde birbirinden ünlü isimler sahne alıyor. Bunlar arasında David Guetta, Avicii, Fatboy Slim, Afrojack Steve Aoki ve Nicky Romero gibi dünyaca ünlü isimler bulunuyor. Bu yıl 20 – 29 Temmuz tarihleri arasında hafta sonları Belçika Boom’da düzenlenecek olan festivale siz de katılarak eğlenceli anlara tanık olabilirsiniz.

Tomorrowland neden bu kadar seviliyor?

Tomorrowland, tüm gençlerin akın ettiği bir festival. 2013 yılında o kadar talep görmüş ki biletler satışa çıktığı ilk günde tükenmiş. Peki, nasıl dünyanın en ünlü gençlik festivali oldu? İlk olarak bu festivalde dünyaca ünlü sanatçılar sahne alıyor. Sonrasında birbirinden eğlenceli etkinlikler ve şovlar düzenleniyor. Festival hafta sonları düzenleniyor. Yani eğlence 20 – 22 Temmuz ve 27 – 29 Temmuz tarihlerinde oluyor.

Tomorrowland’e bilet nasıl alınır?

Tomorrowland’e bilet almak için elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Çünkü biletler kısa sürede tükenebiliyor. Öncelikle internet sitesinden ön kayıt yaptırmanız gerekiyor. Bu aşamadan sonra size biletlerin ne zaman satışa çıkarılacağının bilgisi veriliyor. Ön kayıt formunu doldurmamanız halinde ise biletleri satın alamayacağınızı unutmayın.

Belçika Boom’a nasıl gidilir?

Tomorrowland, Boom’daki büyük bir park olan De Schorre’de gerçekleşiyor. Belçika’da bulunan Boom kasabası, Antwerp ve Brüksel’in arasında yer alıyor. Festival alanına ulaşım için çok sayıda araç bulunuyor. Bunlardan bir tanesi tren. Boom kasabasında bir adet tren istasyonu bulunuyor. Haziran aylarından itibaren tren kullanılmaya başlanıyor. Otobüs ile de ulaşabilirsiniz. 500 numaralı otobüsler Antwerp – Boom – Rumst – Mechelen veya Mechelen – Rumst – Boom – Antwerp yolunu takip eder. Saatte birkaç kez çalışır bu nedenle binmeden önce mutlaka saatlerine bakmanızı tavsiye ederiz. Otobüsle geliyorsanız “De Schorre” durağında inebilirsiniz.

Festival alanına kiraladığınız araba ile gelmek istiyorsanız mutlaka navigasyon yardımı almalısınız. Festival alanı E19 ve A12 otoyolları arasında bulunuyor. Her iki otoyoldan da Tomorrowland’e ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2018 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account