Dünyada en ‘rüya görülesi’ oteller

Dünyada en ‘rüya görülesi’ oteller

Pofuduk beyaz yastıklar, güzel, kocaman bir yorgan ve konforlu bir yatak… İş seyahatiniz veya tatil için geldiğiniz bir şehirde geçirdiğiniz uzun ve yorucu bir günün ardından otel yataklarının en rahatına girip uykuya dalmaktan daha iyi hiçbir şey yoktur herhalde.

İşte tam da bu nedenle Hotels.com, kendinizi ödüllendirip yeni güne çok daha zinde başlamanızı sağlayacak bu değerli sekiz saati mutlulukla geçirebilin diye, 15 Mart Dünya Uyku Günü’nün ardından sizin için bir uyku seçkisi derledi.

V8 Hotel Classic Motorworld Region Stuttgart

Kendinizi yorgun mu hissediyorsunuz? O zaman neden Almanya’daki bu otomobil temalı otelde kafanızı dinlemiyorsunuz? Arabada uyumayı bir sonraki aşamaya taşıyan bu otelde otomobil meraklıları, kendilerini bir araba cennetinde bulacak ve eskilerin klasik otomobillerinden ilham alınarak hazırlanan yataklarda rahatlayacaklar. Burada bir gece uyuduktan sonra tekrar her şeyin yoluna girdiğini hissedeceksiniz.

The Portobello Hotel

Nothing Hill’in kalbindeki bu çekici Viktorya tarzı otelde gözlerinizi kapatın. Otel, ünlülerin kendilerini dinlendirdikleri 2,5 metrelik dairesel bir yatağa sahip. Bu yatak o kadar rahat ki; bu otelde konaklayan ünlülerin bu yatağı satın almaya çalıştığı ancak kibarca reddedildiği de söyleniyor.

Northern Lights Village

Dışarı çıkmadan yıldızların altında uyumak mı istiyorsunuz? O zaman buz süitlerin ve cam kabinlerin evi olan Finlandiya’daki Northern Lights Village, kesinlikle sizin için. Saariselka’da yer alan bu otel, Kuzey Işıkları’nı ve kayan yıldızları doğrudan yataktan görmek için sihirli bir konuma sahip.

Bangkok Tree House

Hiç ağaçların arasında yaşamayı hayal ettiniz mi? Bangkok Tree House’da bu hayaliniz gerçeğe dönüşebilir. Nehrin karşısında nefes kesen bir manzarayla karşılaşacağınız Tree Top Nest’e hemen rezervasyonunuzu yapın. Açık havadaki Manzaralı Odada yıldızların altında da rahatlayabilirsiniz.

Jade Mountain Resort, St Lucia

600 dönüm sahil şeridine sahip bu Karayip tatil köyü, dünyanın içinde uyanılabilecek en büyüleyici otellerinden. Bazı süitlerin dağlara hakim kendi havuzları bile var ki bu da rahatlatıcı bir gece uykusu için mükemmel bir arka plan oluşturuyor.

 

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2020 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account