Dış hat uçuşları başladı; kim nereye uçuyor?

Dış hat uçuşları başladı; kim nereye uçuyor?

📌Pandemi nedeniyle 28 Mart’ta dış hat ve 4 Nisan’da iç hat uçuşları tamamen durdurulmuştu.

📌Normalleşme kapsamında, 1 Haziran’da iç hat seferlerinin yeniden başlamasının ardından; bugün de dış hat tarifeli yolcu seferleri kısıtlı da olsa yeniden başladı.

✈️ @turkishairlines ilk dış hat uçuşunu @igairport’tan Düsseldorf’a yaptı. O gün ayrıca, Berlin, Frankfurt, Münih, Londra ve Amsterdam’a da uçuşlar yapıldı.

✈️ @pegasusairlines ilk yurt dışı uçuşunu 13 Haziran‘da Köln’e yapacak ve 15 Haziran itibarıyla kademeli olarak Almanya, Avusturya, İsviçre, Danimarka, İngiltere, Hollanda, Fransa ve Belçika’ya uçmaya başlayacak.

✈️ @sunexpress de 10 Haziran‘da kademeli olarak dış hat uçuşlarına başladı. Antalya, İzmir ve Anadolu’nun pek çok şehrinden Köln, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Münih, Stuttgart, Berlin, Hannover, Amsterdam, Brüksel, Paris ve Kopenhag, Zürih, Viyana ve Stockholm’e uçuyor.

✈️ @istanbulsabihagokcen ‘den ilk uçuşu ise @anadolujet, Londra’ya yaptı. Bugün Sabiha Gökçen’den ayrıca Amsterdam, Düsseldorf, Frankfurt, Berlin, Stuttgart ve Münih’e de uçuldu.

📌Devletler arası seyahat kuralları uyarınca uçuşlara kimlerin kabul edilip kimlerin edilmeyeceği, varış noktasındaki #covid19 tarama ve karantina uygulamaları gibi konularda tam bir açıklık söz konusu değil. Diğer dış hat noktalarına uçuşların ne zaman yapılabileceği ile ilgili de net açıklamalar yok henüz…

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2020 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account