Çocuklarla macera dolu rotalara yolculuk!

Çocuklarla macera dolu rotalara yolculuk!

Çocuklarınızla macera dolu bir seyahat mi planlıyorsunuz? O zaman bu yazımız tam size göre. Birbirinden macera dolu yerleri sizler için kaleme aldık. Bu rotalar arasında İzlanda, Yeni Zelanda, Avustralya gibi farklı yerler bulunuyor. İşte çocuklarla seyahat edebileceğiniz macera dolu rotalar…

İzlanda

Soğuk havaları seven ailelerin tercih ettiği yerleri başında gelen İzlanda, macera dolu yerlere ev sahipliği yapıyor. Buzul vadilerde çıkılan doğa yürüyüşleri ailecek hem eğlenceli hem de macera dolu zaman geçirmenizi sağlıyor. Akşam saatlerinde beliren Kuzey Işıkları ile hoşça sohbetler için ideal bir ortam oluşturuyor. Açık denizde çıkılan gemi yolculuğu ile vahşi doğada yaşayan balinaları yakından görme fırsatınız olacak. Daha fazla adrenalin arayanlar ise yanardağların yakınında bir yürüyüş rotası planlayabilirler.

Yeni Zelanda

Yeni Zelanda’da çocuklarla gezip görebileceğiniz çok ilginç yerler bulunuyor. Bunların başında Waitomo Glowworm Mağarası ve dünyanın en uzun isimli yeri olan 85 harften oluşan adı ile Taumatawhakatangihangakoauauotamateaturipukakapikimaungahoronukupokaiwhenuakitanatahu geliyor. Yeni Zelanda’nın doğal güzellerini çocuklar ile keşfetmek size çok farklı bir deneyim yaşatacak.

Fas

Fas, ailecek seyahat için çok ilginç bir yer. Yılan oynatıcılar, sokak aralarında gezen maymunlar burayı çok farklı bir yer haline getiriyor. Özellikle en popüler şehirleri arasında yer alan Kazablanka, Marakeş ve Şafşavan mutlaka gezilmesi gereken yerlerden. Fas seyahatiniz boyunca çocuklarınız ile birbirinden ilginç şeylere tanıklık edebilirsiniz. Bunlardan biri de sokak ortalarında tezgah açan dişçiler…


Fas seyahati düşünenler bu yazılarımızı okuyabilir!

Fas’ın dünyaya yüzünü çıkaran şehri: Marakeş

Fas seyahati düşünenlere pratik bilgiler!


Güney Afrika

Ailecek yapılan bir safari macera dolu anlara tanıklık edebilmeniz için harika bir fikir. Güney Afrika’da yer alan Kruger Ulusal Parkı, vahşi doğa da safari için harika bir tercih olacak.  Aslanlar, kaplanlar, zürafalar, zebralar gibi vahşi hayvanları doğal ortamlarında yaşayışlarını yakından görebilirsiniz. Çocuklarınızın hem hayvanlarla ilgili bilgisini geliştirebilir hem de macera dolu anlara tanıklık edebilirsiniz.

Avustralya

Devler Vadisi – Avustralya

Gökyüzüne doğru uzanan bir merdiven… Her çocuğun hayallerinden birisi mutlaka bulutlara dokunmak olmuştur. Avustralya’da bulunan Devler Vadisi çocuklara bu heyecana yaşatacak türden. 600 metre uzunluğundaki ağaçların tepesine kurulmuş bir yoldan yürümek onları ve sizleri çok heyecanlandıracak.


Bu yazılarımızı da okuyabilirsiniz!

Çocuklarla seyahat ederken hayatı kolaylaştıran rehber

Çocuklarla keyif dolu bir seyahat için 5 öneri…

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2020 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account