Berlin’de otelin içindeki dev akvaryum…

Berlin’de otelin içindeki dev akvaryum…

Almanya’da içerisinde dev bir akvaryum bulunan Radisson Blu Hotel, tüm ziyaretçileri şaşkına çeviriyor. Otele adım atar atmaz bu devasa akvaryum sizleri karşılıyor. İçerisinde 100’den fazla tropikal balık türünü barındırıyor. Berlin’deki bu otel dünyanın en büyük silindirik akvaryumuna ev sahipliği yapıyor. 1 milyon litre hacmine sahip olan akvaryum 80 metre uzunluğunda.

Odaların her biri bu akvaryumu görüyor!

Odalar yapılırken camları bu akvaryuma bakacak şekilde inşa edilmiş. Otelin merkezinde yer alan akvaryum, her odasından gözükebiliyor. Otelde toplam 427 oda ve süit bulunuyor. Odaların bazıları muhteşem Berlin manzarasına bakıyor. Camın önünde kahvenizi keyifle yudumlarken muhteşem Berlin manzarasını da bir yandan seyredebilirsiniz.

Koyu renkli ahşap mobilyalar ile dekore edilmiş odaları çok konforlu. Otelin 8 farklı odası bulunuyor. Standart odaları 27 metrekare genişliğinde 2 yetişkinin rahat konaklayabileceği şekilde dizayn edilmiş. Superior odaları ise tamamen konfor odaklı dekore edilmiş. Premium odası ise muhteşem akvaryuma karşı bulunuyor. Perdeyi açtığınız zaman karşınızda tropik balıkları yüzerken görüyorsunuz.

Bir diğer Premium odası ise Katedral manzarasına karşı bakıyor. Berlin Katedrali manzarası ile balkonda keyifle oturabilirsiniz. 2 yetişkin 2 çocuk ailelerin rahat rahat konaklayabileceği Aile Odaları ise oldukça konforludur. Bu odalar Belediye Binası ve Berlin Katedrali manzarasına sahip.

Otelin lezzet dolu restoranı…

Amerikan, İtalyan ve Alman yemeklerini tek bir yerde bulmak için otelin restoranına uğramanızı tavsiye ediyoruz. Eklektik menüsüyle restoran, nefis yemekleri ile müşterilerine hizmet veriyor. HEAT adındaki restoran, Spree Nehri kenarında bulunuyor. Nehir manzarasına karşı harika bir yemek yiyebilirsiniz.

Odun sobasında pişen biftekler muhteşem bir tada sahip oluyor. Spree Nehri’nin kenarında Berlin Katedrali manzarasına karşı keyifli bir yemek yiyebilirsiniz. Menüdeki yemek fiyatları 10 Euro’dan başlıyor. 24 Euro civarında deniz ürünlerinden yapılma yemeklerin tadına bakabilirsiniz. Çağdaş ve şık bir şekilde dizayn edilen restoran, sizleri bekliyor.

Hafta sonları 06.00 – 10.30 arasında açık büfe kahvaltı servileri oluyor. Öğle ve akşam yemeği ise saat 11.00’den sonra başlıyor.

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2020 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account