Berlin’de gençler bu hosteli tercih ediyor

Berlin’de gençler bu hosteli tercih ediyor

Berlin’de bulunan One 80° Hostels adlı konaklama tesisi ortak kullanımlı odaları ile yoğun ilgi görüyor. Bu sevimli hostelin odalarında çift katlı ranzalar bulunuyor. Burası misafirlerine rahat bir konaklama imkanı sunuyor. Bunun yanı sıra odada birden çok kişinin kalması insanların yeni dostluklar kurması anlamına da geliyor. 24 saat boyunca açık olan hostele istediğiniz zaman erişebiliyorsunuz.

Ortak kullanımlı odalarda eşyalarınızı nasıl saklayacağınız veya koruyacağınız hakkında aklınıza bir soru takılabilir. Bunun için hostel odalarında büyük ve küçük dolaplar koymuşlar. Kendi asma kilidiniz ile dolaba eşyalarınızı kilitleyebiliyorsunuz. Kendi kilidiniz yoksa da resepsiyondan 4 Euro karşılığında satın alabiliyorsunuz.

Hostele gelirken yanınıza havlu koymanıza gerek yok. Danışmadan 2.50 Euro karşılığında havlu alabilirsiniz. Ayrıca çamaşırlarınızı yıkayabileceğiniz bir çamaşırhane bulunuyor. Bunun içinde küçük bir ücret ödemeniz gerekiyor. Yıkama ve çamaşırlarınızı kurutmak için 2.50 Euro ve sabun için de 0.50 Euro ödeyerek çamaşırlarınızı yıkayıp kurutabilirsiniz.

Hostel içerisinde kahvaltı yapabileceğiniz bir açık büfe kuruluyor. Her gün 07.00 – 11.00 arasında hizmet veren büfeden yararlanmak için küçük bir ücret ödemeniz gerekiyor. Normalde 6.90 Euro ödeyerek kahvaltıdan yararlanabiliyorsunuz. Fakat odaya kayıt yaptırırken kahvaltıdan yararlanacağınızı söylerseniz 6.40 Euro’ya indiriyorlar.

One 80° Hostels’in odaları

Ortak kullanımlı odaları 4, 6 ve 8 kişilik olarak tasarlanmış. Yatakların hepsi ranzadır. Küçükken ranzada yatanlar ne kadar zevkli bir şey olduğunu bilirler. Bazı ranzaların alt çekmecesinden de yatak çıkıyor. Böylece üç kişi bir ranzada yatabiliyor. Yataklar için yanınızda çarşaf getirmenize gerek yok. Ücretsiz olarak temiz çarşaf servisi bulunuyor.

Geceleri kitap okumayı sevenler ortak kullanım odalarında ışığı açmanın sorun yaratabileceğini düşünebilirler. Ama buna da bir çözüm bulmuşlar. Her yatağın başında küçük bir okuma lambası bulunuyor. Ayrıca odalarında ücretsiz Wi-Fi hizmeti bulunuyor.

Bazı odaların kendilerine ait tuvalet ve banyosu bulunuyor. Ama bazı odaların içerisinde tuvalet bulunmuyor. Bunun için müşteriler katlarda bulunan ortak kullanım tuvalet ve banyoları kullanıyorlar. Danışmada hangi odada kalmak istediğinizi belirtirseniz ona göre bir oda veriyorlar.

Kadın müşterileri için özel olarak Hostel Ladiesroom hizmeti bulunuyor. Sadece kadınların ortak kaldığı odaları bulunuyor.

Odalarında kırmızı ve beyaz renkleri ağırlıklı olarak kullanılmış. Dekorasyonu da çok sade. Gözü yoran tüm öğelerden odalarını arındırmış. Odada sadece ihtiyaçları karşılamak için yatak, dolap, masa ve sandalye bulunuyor.

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2018 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account