Avrupa’nın en iyi sağlıklı yaşam merkezleri

Avrupa’nın en iyi sağlıklı yaşam merkezleri

Önce sağlık şeklinde başlayan cümleleri pek çok kez duymuşunuzdur. Bu sözler en çok da deniz, kum, güneş ve bronzlaşmanın ötesinde bir tatil yapmak isteyenlere hitap ediyor. Sağlıksız ve stres dolu bir yaşam, vücutta hayal edemeyeceğiniz tahribatlara sebep olabilir.  Hastane ve ilaca gerek kalmadan  sağlığınıza kavuşmak ve her şeyden önemlisi huzurlu hissetmeniz için seyahat etmeyi tercih edebilirsiniz. Biz de maddi ve manevi kendinize geleceğiniz o adresleri bir araya getirdik. İşte Avrupa’nın en iyi sağlıklı yaşam merkezleri şöyle:

Lanzarote, Kanarya Adaları

Breath Guru, İspanya’nın özerk toplumu olan Kanarya Adaları’nda yer alıyor. Atlas Okyanusu’nda bulunan mekanda, anksiyete ve stresin etkilerini azaltmak için akciğerlerin tüm potansiyeline erişmesine yardımcı olan “Bilinçli Nefes Alma” tekniği öğretiliyor. Doğru yapıldığından sadece nefes alıp vermek bile insanı iyileştirebiliyor. Tesis de bunu öğretmek için kendine mekan olarak çok iyi bir coğrafya seçmiş.
www.breathguru.com


Puyssentut, Fransa

İn: Spa, yoga, spa, fitness ve detox konseptli bir otel. Tertemiz bir havada, bol oksijenli yormayan kır yürüyüşleri, sağlıklı aşçılık dersleri ve tuzlu su havuzunda günlük yoga ve fitness seanslarına katılabiliyorsunuz. İnSpa’nın Fransa’nın yanı sıra İspanya ve Fas’ta da sağlıklı yaşam merkezleri açtığını söyleyelim.
www.inspa-retreats.com


Lizbon, Portekiz

Portekiz, güzel kumsalları, temiz okyanus havası ve bol güneşi ile dinlendirici bir tatil için Avrupa’nın en ideal ülkelerinden. Biraz da lüksü seviyorsanız Portekiz’de birinci sınıf golf sahalarının olduğu otelleri, tatil yeri olarak tercih edebilirsiniz. Epic Sana otelleri de Lizbon’da okyanus kıyısında yer alan bir tatil ve dinlence mekanı. Meşhur spa salonları ile Epic Sana,  stresinizi ortadan kaldırıp vücudunuza şahane bir denge getirmeyi vaat ediyor.
www.algarve.epic.sanahotels.com


Eğriboz, Yunanistan

Günlük yaşamın baskılarından biraz mühlet istiyorsanız, yanı başımızdaki ülke Yunanistan sizin için biçilmiş kaftan olacaktır. Coğrafi açıdan yakınlığı ile hafta sonları gidebilme imkanı bulabilir ve çeşitli programlara katılabilirsiniz. Thermae Sylla, Atina’nın kuzeyinde şifalı bitkiler, güzellik salonu ve doğal kaplıca sularıyla birinci sınıf sağlıklı yaşam merkezi olarak hizmet veriyor. Yunan mutfağının sağlıklı ve taze ürünleri, romantik sahil manzaraları ve sakinliği ile hem bedeniniz hem de ruhunuz şifa bulacak.
www.thermaesylla.gr


Ötztal, Avusturya

Sağlık turizmi için tercih edilecek destinasyonlar arasında Avusturya’nın hatrı sayılır bir yeri vardır. Avusturya’da lüks spa otelleri arasında seçim yapmak çok da kolay olmayacaktır. Hem eğlenip hem de dinlenebileceğiniz ülkede, seyahatinizi kayak tatilleri ile birleştirme imkanınız da vardır. Ötztal bölgesinde yer alan Aqua Dome Hotel, Alpler’in ortasında huzurun ve sessizliğin hüküm sürdüğü bir otel. Alpler’in temiz havasını içinize çekeceğiniz bu yerde, fitness merkezi, güzellik salonları ve saunalar sağlığınız için tasarlanmıştır.

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2020 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account