Alp manzarasına karşı uyanmaya ne dersiniz?

Alp manzarasına karşı uyanmaya ne dersiniz?

İsviçre’nin Les Cerniers köyünde muhteşem Alp manzarasına bakan bir otel bulunuyor. Whitepod adındaki bu otel 1400 metre yükseklikte konumlanıyor. Bu sayede de panoramik bir dağ manzarasına sahip. Otel odasında otururken Genevre Gölü ve karla kaplı Alp manzarasının tadını çıkarabilirsiniz. Otelin 15 tane yuvarlak kubbe gibi duran odaları var. Odaların içerisinde büyük ve oldukça konforlu yataklar da bulunuyor.

Odaların çeşmesinden doğal kaynak suyu akıyor. Gece boyu üşümemeniz için odalarda küçük bir soba bulunuyor. Yanan ateşin ışığında ve kar manzarasına karşı güzel keyifli bir uyku sizleri bekliyor. Özellikle çiftler için ideal bir otel burası. Tabii aileler de unutulmamış. Onlar için de otelin yeterli kaynağı yer alıyor.

Whitepod’un şirin suitleri

Suitler müşterilerine farklı farklı deneyimler sunuyor. Swiss Pod Süit ile % 100 İsviçre deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu süitin dekorasyonu İsviçre tarzında dekore edilmiş. Orman Pod Süiti ile kendinizi doğanın içerisinde hissedebilirsiniz. Odanın içerisinde küçük ağaç gövdeleri konulmuş ve çok otantik bir görünüm sağlanmış. Ayrıca bir de keyif yapabileceğiniz bir hamak bulunuyor. 007 Pod Süiti ise fütürist tarzı ile dikkatleri çekiyor. Diğer odalara daha teknolojik bir görünüme sahip.

Oteli, kar manzarası için özellikle kış aylarında konaklamanız için öneriyoruz. Fakat yaz aylarında da bu otel ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Yaz aylarında aktivite imkanı olarak 25 kilometrelik bir yürüyüş parkuru, masa tenisi, tenis ve açık hava oyun alanları bulunuyor. Kış aylarında ise özel asansörlü kayak pistleri, kayak imkanı, Snowscoots ve kızaklar yer alıyor.

Kış sezonu 15 Aralık-14 Nisan tarihleri arasında oluyor. Resepsiyon ise 08.00-18.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Yaz sezonu ise 19 Mayıs-8 Ekim tarihleri arasında hizmet veriyor. Resepsiyon ise 09.00-17.00 saatlerinde açık oluyor.

Les Cerniers Restaurante

Sıcacık bir yer ve otantik bir mutfak… Whitepod otelinin çok güzel bir restoranı bulunuyor. Dağ manzarasında otantik yemekler yiyebilirsiniz. Öğlen ve akşam yemeklerini burada yiyebilirsiniz. Büyük bir terası bulunuyor. Mutlaka burada Alp manzarasına karşı sıcak bir içecek almanızı öneririz.

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2019 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account