80 günde devr-i alem yapacak gençler aranıyor!

80 günde devr-i alem yapacak gençler aranıyor!

Gençlerin sosyalleşmeleri, dünyayı yaşayarak öğrenmeleri, yeni vizyon kazanabilmeleri, ülkesine faydalı gençler ve genç liderler olarak katkı sunabilmeleri amacıyla, 80 günde devr-i alem yaparak dünyayı dolaşacak ve 3.200 Euro harçlık kazanacak gençler aranıyor.

“Gençlik Otobüsü” projesi kapsamında, MCD Gençlik Ajansı, MCD Gençlik Kulübü ve Dünya Gençlik Politikaları Derneği tarafından 2010 yılında başlayan proje gençlere ücretsiz Avrupa fırsatları sunuyor. Büyük bir gençlik hareketi projesi olan Gençlik Otobüsü, 10. yılında 80 günde devr-i alem yaparak dünyayı dolaşacak, 40 genci Türkiye genelinden seçecek. 34 ülke, 48 şehri ücretsiz gezecek gençler, aynı zamanda 3.200 Euro harçlık alacak.

“10. Yılına özel, 40 gence ilham kaynağı olacağız”

Gençlik Otobüsü Proje Koordinatörü Maksut Coşkun Dokunulmaz; 2010 yılından bu güne kadar on binlerce gence dokunduklarını ve binlerce gence Avrupa fırsatı sunduklarını söyledi ve şöyle konuştu: “Gençlik Otobüsü projemizin amacı, ülkemizde yaşayan gençlerimize ücretsiz olarak Avrupa fırsatları sunmak, gençlerimize yeni vizyonlar kazandırarak, ufuklarını genişletmek ve ülkemize faydalı birer lider olarak yetişmelerini sağlamaktır. Gençlere ilham kaynağı olmak, mesleklerinde fark yaratmalarını sağlamak, ülkelerine faydalı çalışmalar yapmalarına destek olmak amacındayız. Bir mimar öğrencisine belki bu proje ilham kaynağı olacak. Bu yıl 9.su gerçekleştirilecek olan Gençlik Otobüsü 10.cu yılına özel, 40 genci 34 ülkeye, 48 şehre götürecek, aynı zamanda gençlere 3.200 Euro harçlık verecek. Her yıl farklı konseptlerde gerçekleştirilen “Gençlik Otobüsü” projemiz yüzlerce gencin hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyor.”

Türkiye genelinde www.genclikotobusu.com sayfasına yapılan başvurular arasından seçilecek olan 40 genç, hem dünyayı gezecek, hem de gezdikleri ülkelerde çok önemli kişi ve kuruluşlarla bir araya gelecekler.

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2019 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account