11 Haziran’da yurt dışı seferlerini başlatan THY’nin uçuş programı belli oldu

11 Haziran’da yurt dışı seferlerini başlatan THY’nin uçuş programı belli oldu

Covid-19 salgını sebebiyle dünya genelinde alınan koruyucu tedbirler kapsamında uygulanan seyahat kısıtlamalarının esnetilmesiyle birlikte 11 Haziran 2020 tarihinden itibaren yurt dışı uçuşlarına yeniden başlayacağını açıklayan THY yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

Ülkemizin bayrak taşıyıcı havayolu şirketi olarak, Türkiye’nin Covid-19 salgını ile başarılı mücadele tecrübesinden yararlanarak tüm süreçlerimizde sağlık otoriteleriyle birlikte yeni kriterler belirleyip, önlemler aldık. Sağlıklı ve güvenli seyahat standartlarına sahip uçuşlarımıza başlamak için hazırız!

Seyahat engellerinin kalkması ve otoritelerin vereceği izinler doğrultusunda yeniden planlanan güncel sefer bilgilerine asağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Covid-19 önlemleri kapsamında havalimanı girişlerinde ve check-in noktalarında alınan tedbirler sebebiyle bekleme süreleri uzayabilmektedir.Check-in işlemlerinin, iç hat uçuşları için tarifeli kalkış saatinden en az 60 dakika ve dış hat uçuşlarından 75 dakika önce sona ereceği bilgisinin yolcularımızla paylaşılması önem arz etmektedir.

Havalimanı içerisinde yoğunluğun oluşmaması için yolcularımızın yurt içi uçuşlarından 3 saat, yurt dışı uçuşlarından 4 saat önce havalimanlarında olmalarını ve check-in işlemlerini tamamlamaları hususunu hatırlatmanız gerekmektedir.

Salgın sonrası ülkelerin giriş¸ kurallarının değişkenlik göstermesinden dolayı, uçuş¸ öncesi yolcularımızın bu konuda da bilgilendirilmesi önem taşımaktadır.

İlgili Yazılar

İLETİŞİM

Yeniliklerinizi duyurmak ve seyahat tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

E: info@yoldasin.com
E: reklam@yoldasin.com
T: (+90 212) 373 92 56
F: (+90 212) 291 55 51
A: Büyükdere Caddesi 16 34360 Şişli / İSTANBUL

Gönderiliyor

©2020 yoldasin.com Her Hakkı Saklıdır

veya

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

veya

Create Account